Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödött a 2. csík?

Nem erősödött a 2. csík?

Figyelt kérdés

Van két, határozottan pozitív Facelle tesztem. Nem kell rajtuk keresgélni a 2. csíkot. Viszont egymáshoz összehasonlítva őket, semmit sem erősödött a mai tesztem. 1 nap van a kettő között.

Ez baj?


2017. nov. 8. 06:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a teszt nem alkalmas HCG ellenőrzésre. Elég ha a vizeleted milyensége megvàltozik, vàltozik a HCG szint is benne. Befolyàsolja a folyadékfofyasztàs, mennyi idő telt el 2 pisi között stb. De még két ugyanolyan körülmények között termelt vizelet sem lesz feltétlenül egyforma.

Ne stresszeld magad. 6 hetes kor körül menj orvoshoz, felesleges tesztelgetni.

2017. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Màrmint HCG szint pontos mérésére, ellenőrzésére.
2017. nov. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez az erősödés inkább akkor érdekes, amikor az első teszten keresn kell acsíkot...egy idő után nem tud erősebb lenni...plusz vannak tesztek, aminél sosem lesz olyan erős, mint a kontroll csík..

Ne aggódj ezen, ahogy az első írta, úgy igaz...

2-3 héttel az elmaradt menzesz után menj dokihoz, ha eddig nem volt opoblémád, ami miatt hamarabb kellene


Gratulalok

2017. nov. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszokat! Hát azért annyira nem erős az a bizonyos 2., hogy ne lehetne erősebb...

Lefotóztam. Az alsó a mai, a felső 1 nappal korábbi:

[link]

2017. nov. 8. 07:40
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ezek teljesen egyértelműen pozitív tesztek, gratulálok! :)

Nekem volt kémiai terhességem, akkor egy alig látható halvány pozitív tesztem volt a nem várt előtt 2 nappal, rá 1-2 napra már szinte semmi, és meg is jött.

Amikor tényleges határozott pozitív lett a tesztem, akkor másnap szintén csináltam egyet, de az sem lett ugyanolyan erős mint az előző napi, pedig az még ráadásul délutáni vizetelből is volt, így reggeliből brutál erős csíkot vártam, de nem így lett :D Mégsem lett semmi baj, tényleg függ a vizeleted koncentrációjától és a folyadék beviteltől is :) Itt nem kell csíkot keresgélni Nálad, ez nem halvány!! :)

2017. nov. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak azért paráztam be, mert tegnap még mindenfajta tünetem is volt: erős fejfájás, mellfájás, menses-érzés; de estére ezek mind elmúltak...
2017. nov. 8. 07:48
 7/24 anonim ***** válasza:

Az elején jönnek mennek a tünetek, ezzel semmi baj.

Ha ennyire aggódsz akkor inkàbb HCG vérvételre menj, akàr magànlaborba. Na ott egyértelműen làtható lesz, hogy emelkedik e. De egy teszttel csak stresszeled magad. Akàrhàny k3rdést teszel még fel, akkor is ezt fogjuk mondani.

2017. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Sztem erősebb az alsó amúgy. Nekem is így volt, h ha egymás mellé tettem a két egymást követő napit, semmi erősödést nem láttam, de amikor egymás mellé tettem az ötöt (10-14 dpo-kon csináltam, mert előtte volt egy kémiaim), akkor már egyértelműen látszott. Szóval pl a 10-11 között, a 11-12 között, a 12-13 között egymás mellett nem láttam különbséget, de amikor egymás mellé raktam a 10 és a 13-at, egyértelműen látszott.


Amúgy meg az is igaz, h ilyen erős pozitív teszt esetén nem kell figyelni az erősséget, mert nem csak a vizeleted nem ugyanolyan koncentráltságú, hanem az egyes tesztekben is eltérő mennyiségű lehet a festékanyag, így még az ugyanabból a vizeletből végzett két teszt sem biztos, hogy egyforma lenne.

2017. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Erősödött ez! Gratulálok!
2017. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

És nekem is úgy van, h egyik nap fáj a mellem, aztán nem, aztán úhra. Megkérdeztem a dokim, szerinte semmi jelentősége.

8-as voltam (5+3)

2017. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!