Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödött a 2. csík?

Nem erősödött a 2. csík?

Figyelt kérdés

Van két, határozottan pozitív Facelle tesztem. Nem kell rajtuk keresgélni a 2. csíkot. Viszont egymáshoz összehasonlítva őket, semmit sem erősödött a mai tesztem. 1 nap van a kettő között.

Ez baj?


2017. nov. 8. 06:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is erőssebb a main a csík. Gratulálok!
2017. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azóta már vérzek.
2017. nov. 8. 21:05
 13/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Hány hetes vagy? Lehet, h be kellene menni a kórházba, hátha hormonpótlásra van szükséged.
2017. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Lombik után még csak a 28. ciklusnapomon vagyok, az összes létező módon kapom a progeszteront (injekcióba, hüvelybe, szájon át). Ami teszten már alig látható a 2. csík; szóval már megint kémiai terhességem volt; ahogy már sokszor...
2017. nov. 9. 07:25
 15/24 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmmek ugyanez volt, lombik, majd halvány pozitív teszt a menzesz idejében, még ugyanazon a napon erős vérzés, utána sos beszélt az orvosával, aki berendelte egy uh-ra, majd vmiket még elkezdtek vele pluszban szedetni, mert látszott a perezsák, meg kiírták táppénzre, szigorú fekvés. Aztán a 12. hétig minden héten pénteken vérzés (emlékszem, mert beszéltük, h már sosem lesz egy nyugodt hétvégéje). Végül a két embrióból egy megmaradt, most lesz 5 éves decemberben.

Lombiknál úgy tudom, ilyesmi sokszor előfordul, talán megérne egy konzultációt az orvosoddal, ha még esetleg nem tetted.

2017. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta Kedves Kérdezö?
2017. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Halvány barnázás újra van. Tegnapi HCG 92,2. Az biztos, hogy elindult -nyilván s teszt alapján ezt én is tudom-; de szerintem megszakadt. Hétfőn lesz még egy vérvétel, ha tovább csökken, akkor úgy is abbahagyatják velem a progeszteront. Meglátjuk, de n sok reményt fűzök hozzá.
2017. nov. 10. 13:32
 18/24 anonim ***** válasza:

Szurkolok, hogy minden rendben legYen.. :(

Hétfőn várjuk a híreket...


++++

2017. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! 600 feletti a HCG-m!
2017. nov. 13. 15:37
 20/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

(8., 10., 15. válaszoló)

2017. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!