Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tönkretesz a hányás?

Tönkretesz a hányás?

Figyelt kérdés
Bocsánat csak muszáj kiadnom magamból. 8 hetes vagyok. Van már 2 gyerekem . Az 5. Héttől rosszullétekkel küzdök ami a 6. Héttől rémálommá vált. Folyamatosan megszakítás nélkül olyan erős hányingerem van mintha 2 mp belül hánynom kellene . Eléggé sokat hanyok - öklendezek is . Állandóan rosszul vagyok. A kicsit busszal kell oviba hoznom vinnem. Pénteken odáig fajult a dolog,hogy egyszerűen nem tudtam elmenni a gyerekért és a 12 éves gyerekem hozta el . Elegem van ebből a magatehetetlen állapotból szörnyű !!! Én egy nagyon pörgős nő vagyok alapból de ezt most ... Semmilyen népi dolog sem használ. Sem cola sem gyömbér sem b6 sem b komplex. Sőt a deadalon kup sem igazan . Az orvosom azt mondta kitartást. Hát köszönöm. Ráadásul glutenerzekeny vagyok így egy csomó dolog ki van zárva nálam. Szenvedek . Irigylem aki eszre sem veszi ,hogy terhes 😐😐😐

2017. nov. 12. 07:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát kitartást kívánok. Ha egy picit vígasztal, nem vagy egyedül. Én ugyanebben a cipőben járok. Színtén a 3.babámat varom és egyfolytában hányok. Pedig már 14 hetes vagyok. Sajna az előző terhességeimmel is így volt az utolsó percig. Egyszer elmúlik! Csak győzzük kívárni..
2017. nov. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Holnap megyek kontrollra,azt mondta az orvosom ír fel vészhelyzetre gyógyszert. Nagyon nem gyógyszer parti de nagyon szenvedek
2017. nov. 12. 07:23
 3/18 A kérdező kommentje:
Jaj szegénykém!! Kitartást neked is !
2017. nov. 12. 07:23
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Együtt érzek. Nekem nem is nagyon lehet még egy babám emiatt. Ami használt az a cerucal, de az is csak infúzióban, 12. héttől lehet szedni, nem árt a babának és mellé valamilyen savlekötő. Házi gyógymód ilyen esetben már nem válik be. Ne aggódj a baba miatt, neki semmi baja nem lesz, én 12 kilót fogytam terhesség alatt, a babának semmi baja.
2017. nov. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem cerucalt akar kiírni holnap a doki de még csak 8 hetes vagyok. Ma is már 3 x hánytam. Borzasztó ha nem hanyok akkor meg olyan éles hányinger,hogy csak feküdni tudok
2017. nov. 12. 08:02
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Szedsz vmi terhes vitamint? Többen jelezték, h bizonyos vitaminoktól hánytak, hányingerük volt..


Apró korty víz sem segít? Kitartás!!!!!!!

2017. nov. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem terhes vitamint külön nem éppen ezért. Nem segít semmi otthoni praktika. Ezért is döntött az orvos a cerucal mellett .
2017. nov. 12. 08:19
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Akkor bizz a dokidban, nekem 12. hét előtt nem adtak semmit, csak b12-t, az meg nem használt semmit. Csak a 6 hónapig voltunk otthon, sőt császár lett a 36. héten a sok fogyásom és a rosszllétek miatt, remélem ti jobban lesztek a 12. hét után.
2017. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok. Nekem a 2.terhességnél az segített picit ha hideg citromot, vagy cukorba mártogatott citromot nyalogattam.. Illetve csakis a hideg extra savanyú narancs maradt bennem, ami amúgy fura mert sok volt a savam.Sajnos most nem találtam még meg mi az ami valamelyest segít. A hideg savanyú alma az egyetlen ami jól esik, bár nem marad bennem. Nem tudom mi lesz így, mert nekem nagyon fogyni sincs már miből(50 kg val kezdtem, most 46,5 vagyok :( )
2017. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én is 48 kg vagyok. 51 lettem terhes 😐
2017. nov. 12. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!