Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyutt mossátok a babaholmikat...

Egyutt mossátok a babaholmikat a tietekével?

Figyelt kérdés
Ha igen hány éves korig??
2017. nov. 12. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Fél éves a babánk, külön mosom a ruháit. Az ő ruháit sokszor áztatni kell és kezelni a foltokat.

Viszont szerintem nincs azzal baj, ha valaki együtt mossa az egész családét. Nekem egyszerűbb külön gyűjteni és mosni a babaruhákat, nem kell annyit válogatni. Plusz így az övéit hosszabb programon mosom.

2017. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves a lányunk, még külön mosok neki. Illetve van, hogy egy-két felsőmet berakom az ő ruhài közé. Nekem

Így egyszerűbb, hogy külön gyűjtöm és külön mosom. Az ő ruháit egyesével át szoktam nézni a foltok miatt.

2017. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Én egybe mosom 5 hetes.


Mosható pelenkat használunk, ha valami ruhája pisis/kakis lesz azt a többi ruhatol külön a pelenkakkal mosom.

2017. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

Mi is mosipelusozunk :)

A ruháit a pelusokkal együtt mosom, hol 40, hol 60 fokon, a mieinket külön, eco programon. Néha csinálok 90 fokos mosást, abba beleteszek vegyesen mindent, ami igényli.

2017. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszonom

:))

Én arra gondoltam h az első fél-1 évben kulon mosnám de még nemtudom mi lenne a jó

2017. nov. 12. 19:48
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 20 hós a lányom. Első perctől Tomi baba mosógéllel mosom a ruháit plusz a fehér törölközőket,néha a lepedőt. Egyszerűen nincs elég babaruha egy programhoz. Régen talán több volt. Pedig minden nap tisztát kap,max a nadrágot veszi fel 2x,a bentit. Még nem panaszkodott :). A miénket pedig rendes por mosóporral plusz öblítő.
2017. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Két és negyed éves, külön mosom. Rengeteg ruhája van, heti 1-2 adag jön össze. Az akutt eseteket öblítem, kiteszem a kád fölé és a heti adaggal megy egy teljes mosásra.
2017. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos a babám, külön mosom a ruháit. De volt rá példa, hogy a saját pólómat betettem mellé. Egyébként a védőnő azt mondta nekem, mikor még terhes voltam, hogy nyugodtan mossam egybe az elejétől kezdve, de én azért pár hónapot még varnék.
2017. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2 eves, mai napig kulon moson.
2017. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Pont ezen gondolkoztam h igazabol ha annyi nem gyulik ossze akkor plédekkel, törcsikkel lehetne egyutt mosni.

:)

2017. nov. 12. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!