Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 nap késés után ma nem...

5 nap késés után ma nem látott a doki semmit hüvely ultrahangon! Volt már hasonló tapasztalat, még sem vagyok babás? Most csináltam 25-ös érzékenységü tesztet erős pozitív! Nem értem aki tud segítsen!

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 20:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a biztatásotokat meg a saját tapasztalataitokat,remélem holnap kiderül,mert nagyon izgulok és nagyon rossz ez a bizonytalanság :(.Kedves utolsó sajnálom nagyon,hogy neked így alakult.Megírom holnap,hogy mi volt!
2010. jún. 1. 19:44
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Voltam reggel dokinál és látott méhen belül egy 1,6mm petezsákot :).Még nagyon pici,de ott volt!Megnyugodtam.Jövőhét szerdán kell mennem újra,akkor már többet is fog látni remélem :).Köszönöm a segítségeteket.
2010. jún. 2. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!