Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hét után akit kicsit...

40. hét után akit kicsit megpiszkált a doki méhszáj ügyileg, annak beindult a szülés? Segített valamennyit? És ha igen mikor?

Figyelt kérdés

Tudom nem a legjobb módszer, én kértem, hogy ha lehet, valamit kezdjünk... nem volt durva, így tényleg csak egy picit piszkálta a méhszájat.


Elég nagy a babám, és nem szeretném, ha még sokáig bent lenne, nem szeretnék véletlen sem császárt. Szépen le van fordulva, de nagyon jól érzi bent magát. Bízom benne valami elindul időben, és nem kell bent feküdnöm a kórházban még egy hétig ebben a brutál melegben... Jó lenne, ha minden magától beindulna...


Előre is köszönöm a tapasztalatok megírását.



2017. júl. 31. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!Engem 40+4 hetesen "piszkalt" meg, plusz azt mondta legyunk egyutt a parommal.Igy is tortent este egyutt voltunk, ra egy orara kezdodtek a fajasok egybol 5 percesek.Aztan vegul 14 ora utan szuletett meg a 4160 grammos 58 centis kislanyom.

Konnyu szulest kivanok Neked:)

2017. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, gratulálok a lánykádhoz :)


Sajnos az együttlét ma nem jön össze, párom nagyon későig dolgozik.. talán holnap, de talán nem kell :D


Egész nap voltak fájásaim, jöttek mentek, de nem erősödtek.. néha van egy másfél óra szünet...

2017. júl. 31. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem lefejtette a burkot a mehszajrol 40+2 naposan.36.hettol bo 2 ujjnyira nyitva voltam.

Folyamatosan voltak josloim,voltak eleg fajdalmasak is boven.

Vegul 8 nap tulhordasnal mentem inditasra,de a gyerkoc burokrepsztes utan sem akart indulni,az oxy is dolt belem de magasrol tett ra.egyaltalan nem indultak fajasok.

Mikor abbahagytak az oxyt,mert vegul csaszar mellett dontottek,akkor teljesen el is multak.meg mondtam is a muttobe erve,hogy en olyan jol vagyok,szerintem hazamegyek es majd holnap probalkozunk ujra 😂

2017. aug. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó... szerintem ránk is ez vár... de már ott tartok, nekem mindegy csak szedjék ki. Komolyan most már inkább félek, hogy bent lesz baja... de még a magzatvízem is közepesnél kicsit több... hol ott ilyenkor már kevesebbnek kéne lennie...


Nekem úgy tűnik a tegnapi fájásokon kívül semmit nem segített a piszkálás... szó szerint semmi jel nem lett amit a doki felsorolt XD Én már feladtam, hogy magától kijön ez a fiú... meleg is van, hisztis is vagyok mint a gyerekek... na, de ha már a terhességem jól ment, és még jól is viselem magát az állapotot... legalább a vége legyen vacak xDD


40+3 türelmetlenségből jeles :D


Szép napot mindenkinek!

2017. aug. 1. 08:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta a doki nem egyszer de inditás lett belőle
2017. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem muszáj ahhoz a párod ;)

orgazmus kell, és az az okozta méhösszehúzódások.

2017. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem nst után vizsgált meg, és közölte, hogy 2 ujjnyi, de mikor kivette a kezét, elfolyt a víz egy része. Szoval ott piszkált valamit...
2017. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem megpiszkált 40+5 naposan és be is indult rá 1-2 órára:).
2017. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap feküdtem be a kórházba. Hétfői pizska után max a nyákdugóval találkoztam foszlányosan minden nap. Voltak erősebb fájások mégse nyiltam tovább :( Rövidülve is csak 20%al vagyok kb... ma elvileg ott és, ha kell burkot repesztenek. Remélem tágulok és sikerül megszülnöm a kicsit több mint 4 kilós első pici csodánkat :) Mindenkinek szép napot. 40+6....
2017. aug. 4. 06:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú, akkor már nincs sok hátra! De hátha beindul! Sok sikert, boldog babázást!!!
2017. aug. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!