Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményekre és tapasztalatokr...

Véleményekre és tapasztalatokra lenne szükségem.12hetes 4 napos kismama vagyok. Gyógyszerek? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vagyok 12 hetes plusz 4 napos kismama. Első baba, így nagyon félek és féltem. 2 napja húzták egy fogam aminek a helye még mindig fáj, mivel gyulladásban volt. Ma előjöttek a megfázás tünetei. Hőemelkedés, torokfájás, levertség, gyengeség plussz folytonos orrfolyás. Reggel a fájdalom csillapításra vettem be egy fél szem benuront, illetve fürdés előtt a másik felét. Nem merek sokat és sokszor sem, mert féltem a kisbabánkat!

Ti mit használtok ilyenkor? nektek mi vált be amivel nem ártottatok a picinek??

Bocsi egy kicsit hosszúra sikerült.

Még annyit hogy hematóma miatt veszélyeztetett vagyok, kórházban is voltam vérzéssel a 6. héten. A 12 heti uhn a hematóma már nem volt, a kicsi szépen fejlődik, viszont a lepény hátsó falon éri a méhszájat...

Ha valaki tudna segíteni vagy tanácsot adni azt megköszönném!!!


2017. nov. 21. 21:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nekem ma azt mondta a gyógyszerèsz hogy Benuronnal is nagyon vigyázni kell. Én tnap este bevettem egy felet pedig. :/

nincs itthon csak benuron és algopyrin...

rámsózott valami kifejezetten terheseknek való italport.. ami igazából sztem gyógynövényes tea.

tényleg nemtudom akkor most mit tegyek mert hő emelkedésem van megint és félek h estére lázam lesz :/

A védőnő nem veszi fel a telefont fogadott orvosom nincs a házi orvos pedig lepattintott hogy nyugodtan vegyek be gyógyszert ha megkockáztatom azt h baja lesz A babánknak... :/

2017. nov. 22. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!