Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez felfázás vagy mi lehet?

Ez felfázás vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

22hetes kismama vagyok.

Tegnap óta fáj, azt hittem csak ideget nyomhat vagy rosszul fekszik.

De most màr fogalmam sincs.

A húgyhólyagomba nyomó érzést érzek egyfolytában, ez által mindig olyan mintha pisilnem kellene de mégsem. Néha fáj is és nehezen tudok pisilni.

Mitől lehet ez?

Várjak vele jövőhét szerdáig? Akkor kell vissza mennem orvoshoz. Köszönöm.



2017. nov. 22. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne várj egy hetet. Holnap menj orvoshoz. Valószínű a húgyúti fertőzés a panaszaid alapján, amit nagyrészt baci okoz, amire antibiotikum kell. Felszálló fertőzést is okozhat a hüvelybe jutva, ami vetéléshez, koraszüléshez vezethet. Szóval vedd komolyan a problémát.
2017. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz! Hasonló tüneteim voltak.

18 . héten megállapították, hogy tágulat van a jobb vesémbe.Valószínűleg a baba "elfekszi". Azt mondták ez gyakran előfordul terhesség alatt.

2 hétre rá 39,4-es lázzal mentem az ügyeletre, ott megkatétereztek, a cső fent is maradt a szülésig.Aztán egy hétig kellett bent maradnom a kórházban, mire le tudták vinni a gyulladást. Hát, nem volt kellemes.

Nagyon remélem, hogy neked nem lesz ilyen gondot.

2017. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kórházba kerültem. Begörcsölt a bal oldali vesém, és kiderült vesekőm van. Ami miatt ezt a tünetet éreztem csak később jött a fásás is.

Remélem egy kettő mehetek haza!

2017. nov. 22. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Mielőbbi gyógyulást és jó egészséget nektek!
2017. nov. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2017. nov. 23. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!