Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jó a cukorterhelés? Mi...

Mire jó a cukorterhelés? Mi van akkor, ha én mégis csak eszem vagy iszom előtte?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap kell mennem a cukorterhelésre, viszont én több, mint 5 éve nem fogyasztottam cukrot, sehogy, semmilyen formában. Reggelizni ugyan ennyi ideje 5:30 és 6 óra között szoktam. A vérvételeken majdnem mindig (tehát 10-ből 9-szer) elájulok. A cukorterhelés feltételei a következők, ne reggelizzek 7:30-ig vagy ameddig sorrakerülök és még utána se egyek 2 órán keresztül, viszont fogyasszak cukrot, ha elájulok se igyak és egyek és igyekezzek (természetesen ez vicc, tudom, hogy nem lehet befolyásolni) jó eredményt produkálni, hogy ne kelljen ezt újra végigcsinálni. Tulajdonképpen mi értelme van ennek a vizsgálatnak? Mire jó? Külföldön délutáni időpontokat kapnak a kismamák és az a kritérium, hogy előtte 4-6 órán keresztül ne egyenek.
2017. nov. 23. 11:07
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Még mindig itt tartunk, mikor már rég túl vagyok a vizsgálaton és már rég megkaptam a valódi választ a kérdésemre. Szerintem senki sem rinyált. De az ilyen stílusban beszélő nőknek, akik egy ilyen kérdésre ezeket öntik magukból, hogy hiszti, rinya, fogyatékos, szeretném megkérni, hogy egymással beszélgessenek így. Erre meg nyugodtan írjátok vissza, hogy ha nem provokálni akarnék, akkor ezekre nem figyelnék, csak, hogy elég nehéz átsuhanni felettetek, mikor 3 ilyen válasz után jön 1 normális, majd megint 3 ilyen. Halkan megjegyezném, hogy szerintem nem engem fognak még meglepetések érni az életben, hanem azokat, akik szerint ez a kérdés rinyálás, például akkor, amikor majd egy igazi rinyálással fogjátok szemben találni magatokat.. Jó éjszakát



Kedves 20-as! Számomra hasznos volt a válaszod és igen, engem érdekel, hogy más országokban hogyan működik ez, és nem, nem azért, mert attól engem másképp fognak vizsgálni itthon, hanem azért, mert ezek szerint nem csak az a 100%-osan biztos módszer, ami a mi országunkban van, hiszen akkor nem lenne eltérés országok között. Valamint, több szem többet lát. Köszi, hogy írtál.

2017. nov. 25. 20:28
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
20as vagyok.Ne foglalkozz olyanokkal akik nem tudnak egy értelmes,segitő választ irni!!Sajnos senki nem terhességből diplomált,de mikor megszül onnantól kezdve nagyon hozzáértő lesz..legalábbis ezt gondolja!!..Elsö babám várom,ên is olvasok ezt azt és meglepődtem mikor olvastam h Magyarországon hogy megy.De mivel nem vagyok orvos,nem értek hozzá,ezért nem tudom miért van itt igy vagy ott ugy..lênyeg h minden rendben legyen,és remêlem nalad is simán ment ;) Boldog babavárást!!
2017. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!