Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nőtt semmit, valami baj...

Nem nőtt semmit, valami baj van a babával?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt voltam ultrahangon (elég korán mentem) akkor volt 5,5 mm a petezsák. Ma is voltam és szintén 5,5 mm. mást nem látott a doki. Valami baj van a babával.
2017. nov. 27. 11:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok negatív lenni, de az elején elég gyorsan zajlik minden és gyorsan nő petezsák is meg az embrió is. Egy hét alatt kellett volna nőnie...az ugyan akkora nem jó jel :S Elvileg most vagy 5 hetes, még az rendben is lenne, hogy csak petezsákot látott a doki.. na de, hogy már a múlthéten is és ugyan ekkorát?!


Elszokták mérni, de ennyire azért nem ...


Drukkolok, hogy ne legyen gond és csak a doki mérte el az első uh-n.


De ilyenkor még naponta is 1 mm változás van.


Készülj fel inkább a rossz végkimenetelre és akkor, ha még is minden rendben lesz lehet örülni. Esetleg keress fel még egy dokit.


Vérvétel meg gondolom hcg. Azt mondanám, elmész egy nap HCG-t nézetni és 3 nappal később újra. Ebből látszik, hogy élő e a terhesség. Duplázódnia kellene, de már két nap alatt is. 1vérvételből még nem derül ki sajnos. Kell a kettő, ha más nem magán vérvétel és aznap van eredmény.


Nagyon szorítok, de próbálj rákészülni a rosszra is :(

2017. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A múlt heti hcg-m az 760 volt. Ma vettek megint vért, holnapra meg lesz az eredmény. De addig is úgy izgulok nehogy baj legyen :(
2017. nov. 27. 12:23
 13/24 anonim ***** válasza:
Sajnos az nem jó ha nem nő a petezsák :(
2017. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#3 vagyok! Sajnos ez így nem jó jel! De drukkolok, hogy mégis minden rendben legyen!
2017. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Megint hármas vagyok. De most azt nézem, hogy okt.25 az utolsó mensid??? Akkor korai ovud volt, rövid a ciklusod??? Nekem okt.20 és ma vagyok 5+4 hetes. Tehát akkor mensi szerint elvileg te még csak 4+6 hetes vagy. Eszerint csoda, hogy látott valamit kb. Hacsak nem nagyon hamar volt ovud. Elég furcsa így!!!
2017. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy mikor volt először pozitív teszted? És milyen erős volt?
2017. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nekem 24-26 napos a ciklusom általába. Nemvárt előtt 2 nappal 18.án teszteltem halvány pozit. Utána egyre erősödött.
2017. nov. 27. 13:25
 18/24 anonim ***** válasza:
Szia, minden rendben rmélem.
2017. dec. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Másnap visszamentem a dokihoz, és érdekes hogy egy nap alatt 6.4 mm lett a petezsák. Azóta már 9 hetes vagyok, legutóbb 7+4 hetesen nézte doki és volt egy 6.4 mm-es embrió, már volt szívhangja is :) most legközelebb a 12. Héten megyek ultrahangra.
2017. dec. 29. 11:41
 20/24 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben :) Jó egészséget :)
2017. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!