Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kirepedezett mell? Mit csinálj...

Kirepedezett mell? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Jövő hétre vagyok kiírva az első babámmal, tehát még gyerek mell közelbe sem járt, de már véresre repedt a mellem. Mit tudok vele csinálni? Valami, ami rendbe hozza rövid időn belül? Minden órás vagyok már, így minden jó tipp jöhet, mert szerintem ez csak rosszabb lesz, ha megszülök és szoptatni szeretnék.
2017. nov. 27. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lanolinnal kend.
2017. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lanolin, az a szoptataskor is joljon, lemosni sem kell, dm/rossmannban is lehet kapni, nem olvso, de kesobb barmilyen kiszaradt borre kenheted. Nekem Lansinoh van.
2017. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy elôttem írák, ill. ha majd szoptatsz, lehet h elôször tényleg rosszabb lesz, de hamar hozzászokik a mell, és akkor már az anyatejet is rá tudod kenni. Szerintem annál jobban semmi nem használ.
2017. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok én is lansinoh krémet vettem. Drága, kicsi de így is jóval több, mint a fele megmaradt.
2017. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Garmastan is szuper!
2017. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, én régen 20kg val több voltam, óriási lila csíkos voltak a melleim. Lefogytam, így több méretet is a melleimből és fehér csíkos lett. Nem zavar.
2017. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!