Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 gyerekesek! Ti bevállalnátok...

3 gyerekesek! Ti bevállalnátok a 4. babát, úgy hogy nem terveztétek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 14:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Ma voltatok a védőnőnél, ha te nyitottad az abortuszos topicot. Mi bizonytalanított el? Milyen segítségekkel számolhattok?
2017. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem ez az egyetlen kérdésem van. Az valaki más lehetett!
2017. nov. 27. 18:40
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van, 8, 7,4 évesek. Nem vállalnék 4-dik babát. Ez bőven elég. 4 gyerekkel neken nem menne, max. akkor, ha a legalább az első 2 gyerek 13-14 felett lenne. Nem az anyagiak és lakhatás miatt nem vállalnám, hanem nekem sok lenne már, nem lenne türelmem. Én 3 gyerekkel vagyok egész, nem tudnák még babázni még egyszer. Most már tudunk jobban járkálni minden hová, nem kell etetéshez és alváshoz igazodnom. Suliban, oviban vannak, tudok részmunkaidőben dolgozni. Nekem így jó.
2017. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%
4 lányunk van és most jön az 5.Ezután elköttetem magam.Ne félj attól,hogy mások mit szólnak hozzá! A gyerekek gyorsan nőnek és egyre könnyebb lesz,később pedig nagyon boldogok lesztek,mert gyönyörű nagy családod lesz! A lényeg,hogy a szeretet tartsa össze a családot és akkor minden menni fog a maga utján.
2017. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem
2017. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Viszont az abortusz gondolatától rosszul vagyok!!"- ha így gondolod, akkor ne tedd meg, mert egy életen át miatta fogsz sírni!! Hidd el olyan nőt is megvisel, aki gond nélkül elmegy! Diplomamunkámhoz sokat olvastam mindenféléről a gyerekvállalással kapcsolatban, és bizony a legtöbb nő soha nem tudja magát túltenni rajta..

Amúgy, a válaszom igen. Nekem is 3 gyerekem van, de abortuszra nem tudnék elmenni. 40 leszek, úgyhogy remélem nem kell ilyen döntés elé kerülnöm. Tudom, hogy nagyon nehéz lehet dönteni, de ha az anyagiak is engedik akkor nem lehet gond. :) Ügyes leszel és hidd el minden gyerekre lesz időd még ha nehéz is lesz. Akik 8-10-et is bevállalnak? (nem a kisebbségre gondolok, de azért vannak akik sok gyereket vállalnak és talán nagyobb boldogságba élnek..) Gondolj arra, hogy aki kettőt tervezett, becsúszik a harmadik, pont ugyanezt gondolja.. :)

2017. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
Ja, és kit érdekel, hogy mások mit gondolnak. Hidd el ezt gondolják akkor is ha a harmadikot várja valaki, úgy néznek rá mint ufóra (nem mindenki persze). De minden csoda 3 napig tart...
2017. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Most tudtam meg, h jön a 4.! Nem lesz könnyű de eddigi tapasztalataim szerint az első két év után már gördülékenyebb lesz. A környezetemnek nem is merem elmondani..már a 3.nál is többen kérdezték, h tervezett volt-e. Viszont több helyen látram, h jobb a 4 gyerek mint a 3. Mert három között gyakran vita van.
2017. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
24%
A meglévő három kincsed is úgy indult mint akiről most úgy beszélsz h hát nem tudom megtartjuk e stb. Ez komoly? Ha nem akarsz gyereket védekezz normálisan. Egy kis életről beszélsz akit ha megtartasz ( remélem) szintén a kincsed lesz/lenne. Hihetetlen h 3 gyerek utàn h tudsz így beszélni a 4.gyerekedről. 3 kis csoda és a 4.en gondolkodsz meg malmozol h hát h legyen, amikor nem ő kérte h jöjjön. Ti csináltátok már bocsi h így fogalmazok. Utálom az ilyen kérdéseket és felháborít nem tehetek róla. Áhh mind1. Innen én mondhatok akármit pont lesz**ja mindenki. De hátha kicsit észhez térsz, mert ahogy írod nem tudnád elvetetni. De hidd el a nyomás nagy úr. Remélem jól döntesz.
2017. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én igen!
2017. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!