Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mitől függ,...

Terhesség alatt mitől függ, hogy ki mennyit hízik?

Figyelt kérdés
Gyerekvàllalàs előtt àlluk, ès többek között ez is èrdekelne. Hìzèkony vagyok de màr règòta odafigyelek hogy mit mikor eszem, be is vàlik. Ha ezt a terhessèg alatt is tartom akkor is meg fogok hìzni? (èn mindìg is adtam magamra ez a terhessèg alatt/utàm se fog vàltozni. Ùgy gondolom ,hogy attòl hogy anya leszek nő ès felesèg is maradok. Nem mindegy hogy nèzek ki akkor se ha gyerekem lesz... Ezt csak a negatìv kommentek miatt..)

2017. nov. 27. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan ahogy írod, oda kell figyelni az étkezésre, és amíg nincs tiltva az orvos által, sportolni, mozogni is lehet. Nyilván nem akármit, és mértékkel. Ha hízékony vagy, különösen oda kell figyelned. Fogyókúra persze tilos, egészséges, tápanyagokban gazdag ételeket kell fogyasztani. De ha többet hízol majd, mint tervezted, nem dôl össze a világ. Amíg az orvos nem fog diétára, nincs gond, szülés után pedig le fog menni. Siettetni persze akkor sem szabad, mert a tej is el tud apadni a diétától.
2017. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hízékony vagyok,és én is tudatosan készültem a vàrandóssàgra ebből a szempontból is.Inkàbb a mértékre figyeltem,szerencsére kívànós nem voltam.10 kg jött fel,szülés utàn rögtön le is ment.Egy két extrém helyzetet kivéve,kizàrt,hogy odafigyelés mellett többet hízz az indokltnàl.
2017. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel így. 35 hetes vagyok 4-5 kilónál tartok. Úgy érzem 10 kg alatt megúszom. Több éve jelentősebb fogyáson vagyok túl, így én is tudatosan csinálom a terhességet. Nyugodj meg kérdező, így fogsz negatív komenteket kapni, ugyanis engem azzal támadnak, hogy éheztetem a babát.
2017. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az a legjobb ha figyelsz az étrendre

hízni valószínűleg fogsz de egy 12kg-ig nem kell kétségbe essni ez természetes, de lefog menni szülés után

annyit javasolnék ha nem mozogsz semmit kezdj valamibe amit terhesség alatt is majd csinálhatsz kivéve egyedül hasazni nem szabad! viszont aki nem sportol előtte annak terhesség alatt sem ajánlott én ha legközelebb terhes leszek előtte tudatosan sportba kezdek minimum fél évvel.. és így nem kellene a sportról lemondanom és azis segít abban hogy ne jöjjön rám fölösleg csak ami kell!

mivel most híztam 15kgot ami nagyon zavar de nemtudok ellene mit csinálni mivel nemkezdhettem semmilyen sportba mivel előtte se tettem, vékony alkat vagyok nagyon szerintem könnyen lefog menni rólam a plusz kilók! az biztos hogy tenni fogok érte nekemis fontos az hogy vonzó nőnek érezhessem továbbra is magam! 37+3hkm :)

2017. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Norman Bates ***** válasza:

22 hetes vagyok, eddig 2-3 kilo jott fel. Alapbol van rajtam kis tulsuly, szoval figyelek az etkezesre.

Probalom 10 alatt meguszni, az kb le is menne szulesnel elv.

Nyilvan ha valaki ‘2 helyett eszem’ felkialtassal egesz nap ossze vissza eszik, akkor baromi sokat fog hizni.

2017. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne keverjük már össze a hízást és a súlygyarapodást, mert a kettő nem ugyanaz!
2017. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!