Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja késik a menstruációm,...

2 napja késik a menstruációm, miért?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve lesz, hogy megjött legelőször a menstruációm. Mondhati rendszeres volt. 15 éves vagyok van barátom utoljára pénteken (2017.11.24) voltunk együtt az előtt 2017.11.10-én (péntek) az utolsó menstruációm 2 napos késéssel jött meg 2017. október 30- november 4-ig volt meg. Most vasárnap (2017.november 26) kellett volna megjönnie, de még mindig nincs meg. A barátommal minden alkalommal védekeztünk gumival, amikor elment és ha még folytattuk akkor tiszta új gumit használtunk. Azt mondja, hogy biztos nem történt semmi mert használat után mindig ellenőrzi a gumit, hogy nem e szakadt el vagy valami. Kezdek már ideges lenni. a múlt héten szedtem 3 napos antibiotikumot.

2017. nov. 28. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig védekeztetek, akkor nem vagy terhes. Az antibiotikumtól nekem is szokott késni.
2017. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó minden miatt késhet
2017. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 3 éve mensizel..én 15 éve,túl vagyok 2 szülésen,és még sem jön meg óramű pontossággal soha! Szóval nagyon fiatal is vagy még,ill. nagyon kevés nőnek óramű pontos a havi baja. Ne parázz rá ennyire,ha normálisan védekeztek (és az írásod alapján igen) akkor nincs mitől tartanod!
2017. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet... 18 alatt nekem volt, hogy fél évet kimaradt, doki szerint az első években ez normális is lehet( én akkor még nem éltem nemi életet, így gyerek matt nem aggódtam)
2017. nov. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!