Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fekszik a baba?

Hogy fekszik a baba?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok.A 30.héten még farfekvêses volt,azóta nem mondták.Egy ideje a mellem alatt kidudorodik egy kis kemêny testrész,az a lába lehet??A köldököm mellett pedig a popsiját tolja ki mikor nagyobb kidudorodás van?Akkor lehet h már befordult fejjel?De ha a feje lent van,akkor mivel tud olyan kegyetlen dolgokat művelni a hólyagommal??Közben kapálozik a kezêvel is.?
2017. nov. 29. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom előszeretettel fejelgeti a hólyagomat, illetve néha markolássza is. :D Neki egyébként teljesen kivehető a háta és a lábai is, mindig tudom, mi, merre áll éppen. :D

39+4 hkm :)

2017. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ên is ugy érzem h markol valamit,csak nem akartam hülyeséget beszélni :D


Remêlem akkor befordult.. :)

2017. nov. 29. 18:24
 3/3 Bogus20 ***** válasza:
Szia! én onnan tudom, hogy hogy fekszik éppen, hogy hol csuklik. Ott kell lennie a fejének.
2017. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!