Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudja hogy fekszik a baba?

Honnan tudja hogy fekszik a baba?

Figyelt kérdés

Egy ismerosom folyton mondja , h most faros a baba mert lefele rúg. Meg tudja h mikor medencevégű mert felfele piszkálja..

Lehet,h buta vagyok.. de a babanak van 2 keze is amivel piszkálódhat és fogdosódhat odabent bármerre. Nem?

Pl ha most 2 napja nagy lökések ernek holyagtájékon, de annyira h néha beleremegek alul, akkor faros a baba? Ebben tényleg van logika?


2017. nov. 30. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ezt csak tippelgeti és semmi alapja sincs
2017. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ezt én sem értem. 3.baba és most se tudom. 😀
2017. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
2 gyerekem van de sosem tudtam mi merre van, azt sem tudom mikor fordultak be
2017. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Sehonnan, max tippelget!

Az én 3. Babám faros volt és zömmel fent rugdosott, mert folyton a fejénél volt a lába!! :D

2017. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Van, hogy látványosan kirajzolódik a pocakon a gyerkőc, nekem pl egyértelmű mindig, hogy melyik oldalon van a háta, és hol vannak a lábai. Viszont a hólyagomat vagy fejelgeti, vagy markolássza, mert bár fejvégű, de néha csillagokat látok tőle. :D
2017. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom. Tehat nem sejtettem rosszul..

:)

Enis neha tippelek h na most tuti faros. Most pl bejott 2 napja megerzesem volt h faros mert nagyon lefele rugdos es szinte tudtam h rúg nem kézzel csinálja.

Erre tenyleg az.:)

2017. nov. 30. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!