Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz ennek a vége? Aki még...

Mi lesz ennek a vége? Aki még így járt mi történt vele?

Figyelt kérdés
3nap es a 35hetben leszek. Mara bedagadt a labam es az arcomon is latszik. A vizeletem 2hete mar ++ volt. Lassan 3hete szedek dopegyt, 2x1 kezdtem ez hetfo ota 4x1 szigoruan 6 orankent kell bevenni, tehat ejjel is kelek. Most 3nap viszonylag jo volt a vernyomasom de ma megint 150felett kezdtem a napot. Felek h be fognal fektetni. 😣 masnal hogy alakult?
2017. dec. 1. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez már igencsak császár gyanús. Miért vagy otthon?
2017. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A dokit mindenképp értesítsd a dagadásról! Egyébként attól ne félj, ha be akarnak fektetni. Inkább, mint hogy baj legyen.

A baba ha a 35. héten megszületik, már nem lesz vele különösebb gond, így emiatt sem kell tartanod.

2017. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hetfon kell ujra mennem a dokihoz. Azt mondta h ha 160 a vernyomasom akk szo nelkul menjek a korhazba. Persze a lenyeg h ne legyen baja a kicsinek, ha kell befekszek, de azert jo lenne meguszni ugy h beall a vernyomasom is. Vagy mar nem valoszinu? Mikortol csaszaroznak? Mert azert jo lenne termeszetesen szulni. 😞
2017. dec. 1. 13:17
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

Első válaszolonak:

Hol lenne Szerinted?:D

2017. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Biztos arra gondolt, hogy van akit ilyenkor mar befektetnek. 😕 Pedig ugy nem szeretnek bent lenni. Tudom nem szeretet kerdese. De komolyan csak az ertekek szarok am nem is erzem h terhes vagyok.
2017. dec. 1. 13:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mára az arcod us bedagdt azonnal kórház.
2017. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenképp orvos. Én nem játszanék ezzel, ha én lennék ilyen helyzetben, akkor lennék nyugodt, ha befektetnének. Én is 35 hetes 3 napos vagyok.
2017. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem azt mondta az orvosom, hoy ha 140 fölé megy a vérnyomásom emeljem a dopegyt adagot. Igyál sok vizet, ne egyél sót!
2017. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Húgomnak mikor bedagadt az arca a háziorvosa azt mondta feküdjön le aludni (vérnyomása 150 volt és 37 hetes terhes ) . Szerencsére nem hallgatott rá. Bement a kórháza amit a lehető legjobban tett 1 óra múlva már a műtőben volt .
2017. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem korház még akkoris ha nem szivesen mész,én már 3×feküdtem benn.De mégis nagyobb biztonságban vagy a korházban mint othon,folyamatos ellenörzés alatt lennél és ha bármi gond adodna akkor egyböl tudnak cselekedni.Most gonosz leszek lehet de most ne azt nézd hogy neked mi lenne a jo hanem azt hogy a babának mi a jó.
2017. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!