Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek végre Sikerülhet?

Kismocsok85 kérdése:

Szerintetek végre Sikerülhet?

Figyelt kérdés

Mennyi lehet az esélye annak hogy most végre terhes vagyok? Október 24en volt az utolsó mensim viszont most kellett volna a héten megjönnie,de semmi előjele nincs..

Múlt héten napig csak délelőtt tapasztaltam egy kisebb rózsaszínezést tényleg nem.volt vészes..

Szerintetek csináljak tesztet vagy várjak??

Nem merek tesztelni hátha megint csalódás lesz!! 😞😢

Régóta vágyunk rá!!!


2017. dec. 1. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet...
2017. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teszt,már eggyértelmüen kifogja mutatni.
2017. dec. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Most teszt helyett szerinted értelmes megoldás hogy valaki azt írja "szerintem terhes vagy!" ? Aztán veszel tesztet és negatív, este megjön, akkor így jó volt, hogy beleélted magad?

Vagy ha azt írják hogy "nem vagy terhes" azzal mit ért el a kérdésed, elszomorodsz hogy akkor nincs is baba?


Jaj ne haragudjon senki aki ezt a kérdést képes feltenni hogy késik, terhes vagyok?, de az egyik legfeleslegesebb kérdés a világon. TESZT. Csak ez ad választ, nem az internet előtt ülő emberek.

2017. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!