Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már nektek olyan hogy...

Volt már nektek olyan hogy elkendődtetek mikor megtudtátok hogy eltérő nemű lesz a baba, mint amit szerettetek volna?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 04:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
44%
Én egy darabig biztos magam alatt lettem volna. Emiatt plusz uhra is elmentünk. Fiút szerettünk volna mindenképpen és szerencsére az is lett. Biztos egy idő után megbékéltem volna azzal is ha lány, meg meg is szerettem volna, de jobb így.
2017. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
Igen, kb egy napig. Aztán örültünk neki. A legtöbbeknek van picit jobban várt favorit neme, maximum nem vallja be. Ne érezd magad miatta rosszul, igy is-úgy is imadni fogod. Utólag meg csak nevetni fogsz rajta hogy hogy akarhattál masik neműt.
2017. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
Nyolcas. Nem ertem mi a lenyeg nalad... Felcserelodott a sorrend. Es van mindket nembol.mi nem tetszik?
2017. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
31%
Aki ennyire kiborul a nemétől, az nem is érdemli meg hogy gyereke legyen.
2017. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
40%

De bunkó vagy utolsó!!!


Képzeld, én is kiborultam mikor az Uh-on a nő közölte, hogy kislányt várok. Majdnem elsírtam magam olyan csalódott voltam, mindenképp fiút szerettem volna mivel páromnak előző házasságából már volt egy lánya.

Aztán megszületett és imádom, már el sem tudnám magam képzelni fiús anyaként.

Ennek ellenére igenis legyen már joga elkeseredni egy anyának, ha épp nem olyan nemű a gyerek amire vágyik. Ettől nem fogja utálni, vagy kevésbé szeretni, a csalódottság nem tart örökké.

2017. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
25%
Én is nagyon fiút akartam, huh nagyon. Belebetegedtem volna ha lány...fiú lett, hála az égnek. Tudom h az a legfontosabb h egészséges legyen, de nekem az is nagyon fontos volt h fiú legyen, így kerek az életem, ha lány akkor is biztos imádnám, de biztos nagy csalóďás lenne h nem sikerült. Nem minden ember egyforma. Lehet megkövezni, de akkor is így érzek és rajtam kívül sokan mások is.
2017. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
80%

Lányt akartam, biztos voltam benne, hogy az lesz. Aztán a 15. héten kiderült, hogy fiú. Csalódott voltam egy pár napig, de aztán elfogadtam a helyzetet. Most már 14 hónapos, imádom, az első perctől, el sem tudom képzelni, h lányom legyen; olyannyira, hogy megint babát várok és remélem, hogy fiú lesz 😊

Amúgy az, h vkinek van preferenciája a baba nemére, nem azt jelenti, h ne az lenne az elsődleges, h egészséges legyen. Természetesen ez a legfontosabb, de attól még lehetnek az embernek egyéb vágyai is. Az egyik nem zárja ki a másikat.

Ez olyan, mint az “edd meg az egész szendvicset fiam, mert Afrikában éheznek”. Nos attól nem fognak kevésbé éhezni, mert én már ugyan tele vagyok, de emiatt még magamba tömöm a maradék szendvicset. Magyarul semmi kihatása a baba egészségére, hogy az embernek arra is van vágya, h fiú/lány legyen.

2017. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
2%
15ös, gondolom a ti gyereketek is elkeseredik majd hogy ilyen anyja van. Még mindig azt mondom hogy aki így hisztizik a gyerek nemén, annak nem való gyerek. Más örül ha egészséges a gyerek ti meg itt hisztiztek meg bőgtök mert jajj nem a kívánságotok teljesült.
2017. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
27%

Nem.

Gyerekes dolog ezen pörögni.

2017. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

Mi nagyon fel vagyunk készülve , hogy kislány lesz. Én is és a párom is kislányt szeretettünk volna.

Az én esetem más: apám annyira fiút akart, hogy nem tudta elfogadni, hogy lány lettem. Amikor megszülettem, akkor is azt mondta mindenkinek, hogy fiú lettem. Máig engem sem és a 14 évvel idősebb féltestvéremet sem tudta elfogadni, mert ő is lány lett.

2017. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!