Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már nektek olyan hogy...

Volt már nektek olyan hogy elkendődtetek mikor megtudtátok hogy eltérő nemű lesz a baba, mint amit szerettetek volna?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 04:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Látom egyesekben indulatlkat váltott ki a kérdés. Köszi a valaszokat.

De itt Magyarországon legalábbis azt vettem éazre hogy szinte megköveznek ha kiejted hogy bizonyos nemnek jobban örülnél. Azt kell mondani mindig a kérdésre hogy "Mindegy, csak egeszseges legyen." De én ebben álszentséget érzek. Persze van olyan hogy teljesen mindegy de aki fiut vagy lanyt szeretne az miert baj? Abbol meg nem kovetkezik az hogy az ellenkezö nemü gyerekét ne szeretné majd kesobb. Van olyan is hogy valakinek 3 lanya van es szeretne egs fiut vagy epp forditva. Legyunk mar öszintek legalabb anonim oldalon.

2017. dec. 4. 12:28
 22/28 A kérdező kommentje:
Plusz egyetértek azzal a válaszolóval is aki azt irta hogy attol meg hogy bizonyos nemnek jobban orulnr, nem azt jelenti hogy ne az lenne az elsodleges szempont hogy egeszseges legyen.
2017. dec. 4. 12:57
 23/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem fogjàk bevallani anonim oldalon sem, mert maguk előtt sem romboljàk le a glóriàjukat hogy ők tökéletes anyucik akiknek tökmindegy a neme...Álszentek gyülekezete.
2017. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
42%
Én voltam az a válaszadó, akik a párjával kislányt várnak. 36 hetes vagyok jelenleg és én csalódnék, ha fiú lenne. Nem tudom magam elképzelni fiús anyaként. Ettől biztosan szeretném a fiút is és fő az egészség. Én vállalom, hogy egyértelműen kislányra készülünk, eddig kislány.
2017. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%
Aki valóban érett arra, hogy szülő legyen, annak mindegy a gyermek neme.
2017. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
41%
Van három gyerekem. Kettő lány, egy fiú. Olyannyira mindegy volt a nemük, hogy soha nem kérdeztem rá az UH-on, mi lesz. A két lány után lett fiam. Ha most terhes lennék, ugyanígy tennék. Ennyire mindegy, hogy fiú vagy lány lenne.
2017. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
34%
ismét egy provokatív kérdés
2017. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom miért olyan hihetetlen, hogy valakinek mindegy...Én eltudnám képzelni magam kisfiúval és kislánnyal is. Azzal is tisztában vagyok, hogy aki fiút vagy lányt mond, annak is az az elsődleges, hogy egészséges legyen a baba, de aki képes ilyen nagy ügyet csinálni, mint itt néhányan (és most nem a hirtelen történő vagy 1 napig tartó elszontyolodásra gondolok) azért tényleg nem érdemli meg hogy szülő legyen.
2017. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!