Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fibroadenoma és terhesség?

Fibroadenoma és terhesség?

Figyelt kérdés

Egyik mellemben jóindulatú csomó, azaz fibroadenoma található.

Van itt olyan, akinek szintén van és terhes lett? Orvosok mit mondanak rá? Okozhat problémát terhesség alatt?



2017. dec. 3. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Már kétszer műtöttek vele, utána megint jöttek elő újabb csomók, két gyereket szültem. Az újabb csomók a második gyerek előtt voltak, a műtétek az első gyerek előtt. Terhességgel nem volt gond, szoptatás mindkettővel gond volt az elején, de lehet csak a műtétnek köszönhetően. Viszont a második gyerek után eltűnt az összes csomóm. Doki szerint lehetetlen. Két dolgot tudok elképzelni. A terhesség alatt rengeteg progeszteron termelődik, nincs ösztrogén dominancia. A másik, hogy csináltam egy fél éves méregtelenítő kúrát (van neve is, csak nem akarom ide leírni), és annak az eredménye.
2017. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norman Bates ***** válasza:
Nekem ket darab van az egyik mellemben, 7 honap alatt jott ossze, 23 hetes vagyok es eddig nincs problema.
2017. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!