Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szedtek...

Terhesség alatt szedtek halolajat? Nem káros a babára?

Figyelt kérdés

Én szedek, de most elbizonytalanodtam... Eddig csak jó dolgokat olvastam vele és a terhességgel kapcsolatban, de most megijesztett az A-vitamin tartalma (amiről eddig nem tudtam).

Akkor most ártalmas vagy jótékony a halolaj?


2017. dec. 4. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Jótékony.

Csináltak ilyen felmérést is, hogy azok a gyerekek akik anyukája omega készítményt szedett terhesség alatt, intelligensebbek, mint azok, akiké nem szedett.

2017. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is szedem. Ártani biztos nem árt. Sőt nekem nőgyógyász javasolta a szedését.
2017. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A D vitamin tartalmas miatt kifejezetten jótékony. A baba szemének nagyon jót tesz.
2017. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyi A vitamint nem viszel be vele, mint amennyi káros lenne!:)
2017. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bennem is épp ez a kétely merült fel most. Már egy ideje szedem, nincs ráírva, hogy lenne benne A vitamin. Nekem is nőgyógyász ajánlotta a halolaj szedését. Konkrét márkát nem mondott, így választottam egyet. Te milyet szedtél?
2018. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én először a Holistic Pharma-tól vettem. Most Béres Omega3-at szedek.

Felhívtam a gyártót is. Nincs ezekben A vitamin, csak azokban a halolajakban, amelyek csukamájból (is) készültek.

2018. febr. 13. 07:40
 7/7 anonim válasza:
Ez megnyugtató. Szerintem egyébként rá kell, hogy írják, ha van benne.
2018. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!