Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok de elhagyott?

Terhes vagyok de elhagyott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet röviden-> Veszekedtünk már egy ideje a párommal, el is költöztem tőle de vissza mentem hozzá és probáltunk mondent helyre hozni együtt amit elrontottunk. Na most ugye együtt voltunk nap mint nap és kiderült babát várok de már a vissza költözésem után eshettem teherbe, és most ismét elkezdte azt hogy hagyam békén felejtsem el stb. Na kost elvetetni biztosan nem fogom, és kaptam már tőle olyan üzenetet is hogy el veszi tőlem a gyerelet ha megszületett meg stb. Nem normális az ember szerintem ha ilyet ki mer mondani. Mit gondoltok?



2017. dec. 3. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Gumit kellett volna húzni.
2017. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

És te mit akarsz ilyen nem normális embertől?

Te se vagy normális, ha ilyen emberrel védekezés nélkül dugsz...

-.-

2017. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Igy jartal. Ket felelotlen.
2017. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, vagyis tudom; hogy felmelegítve csak a káposzta jó...
2017. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk hány évesek vagytok, milyen kapcsolatban álltatok,milyen egzisztenciával rendelkezel.. de én úgy gondolom, hogy nem veheti el tőled a gyermekedet. Járj utána a jogaidnak. Legközelebb pedig védekezzetek, ha nem szeretnétek babát.
2017. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!