Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet olyan, hogy egy...

Létezhet olyan, hogy egy magzatnak nincs veséje?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

?

Ez olyan mintha nekünk sem lenne vesénk,ráadásul abból kettő van!

2017. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Fejlődési rendellenesség mindig benne lehet a pakliban,de az hogy egy sem legyen az azért szerintem kizárt! Az is elég ritka aki egyel születik.
2017. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos van ilyen. Potter szindrománál például.
2017. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen. Egy ismerősömnek a 28. héten derült ki. Megszakították a terhességet, mert élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség. Részleteket nem mondott.

A Tenyérnyi gyerekek doku filmben is volt ilyen eset, ott gondozatlan terhességből, időre született babáról volt szó. Csak a fájdalmàt tudták csillapítani, és hagyták elmenni.

2017. dec. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Barátnőm nővérének ez volt.Abortuszt javasoltak neki de nem ment bele, 2 napot élt a babája.
2017. dec. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kegyetlenségnek gondolom azt, hogy az anya tudja, élettel összeegyeztethetetlen betegsége van a magzatnak, mégis megszüli, ezzel a babának még több indokolatlan fájdalmat okoz.

Iszonyú nehéz döntés ez, de ilyenkor nem mérlegelnék.

Mondom úgy, hogy nekem is felajánlották az indukált vetélést (késői abortuszt), de nem éltem vele, mert élhető és kezelhető a babám eltérése.

2017. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 8. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!