Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 843, 0 ml/U/ml a HCG, Szerinte...

843, 0 ml/U/ml a HCG, Szerintetek hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés
terhesség

2017. dec. 8. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk....számold ki?

HCG szintből nem lehet terhességi hétre következtetni.

2017. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) a lényeg,hogy pozitív!
2017. dec. 8. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nemvart napjan 1200 korul volt. Nagy a szoras....

Utolso mensi elso napjatol szamoljak a terhesseget.

2017. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
november 6-án volt meg utoljára...utolsó mire gondolsz,hogy nagy a szórás? bocsánat a tudatlanságomért,első terhesség.
2017. dec. 8. 18:44
 5/10 A kérdező kommentje:
mármint november 6 volt az utolsó első napja.
2017. dec. 8. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 4+2 hetesen 734 ml/U volt

Rá ket napra 2500,5ml/U

2017. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Arra h messze meno kovetkezteteseket nem lehet levonni az ertekbol, es megallapitani ebbol h hany hetes valaki, keptelenseg!;)

Van tablazat a neten 1000 db h mettol meddig mennyi kb a hcg ertek. Keress ra ha van kedved.

Egy pl. Van akinek 200, van akinek 1200 pont 4 hetesen a hcg szintje. Az emelkedes a lenyeg;)))

2017. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Nektek mikor hol mérik?

Nekem egyszer sem mértek ilyet 12 hetes vagyok

2017. dec. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5 hetes vagy most (Nov 6-a utolsó menstruáció első napja, tehát nov 13-a 1. hét, 20-a 2. hét, 27-e 3. hét, december 4-e 4. hét -egyben az első elmaradt menzesz is-, december 11-e 5. hét).

A hcg - mint ahogyan előttem is írták - nagy tartományokban mozog, pl egy 6 hetes terhességnél 1000-50000 között van, úh abból nem lehet megmondani a terhességi hetet. A hcg vérvétel inkább arra szolgál, h megállapítsák, van-e terhesség, illetve h az megfelelően fejlődik-e. Az előbbihez elég egy vérvétel és ha van hcg a szervezetben, akkor az illető valószínűleg terhes, ha nincs, akkor tuti nem az. Az utóbbihoz (terhesség fejlődésének vizsgálata) pedig az szükséges, h 2-3 naponta nézzék a hcg-t és ha mindig duplázódik, akkor feltehetően rendben fejlődik a terhesség. Ezeket mind csak korai szakaszban nézik, mert amikor már van szívgang, akkor uh-val nézik a továbbiakban, h a terhesség megfelelően fejlődik-e, ilyenkor már nem néznek hcg-t.


Utolsónak: hcg-t alapból csak úgy nem néznek.

Mikor szokták?

1. Lombik,

2. Inszemináció,

3. Ha a vizeletes teszt nem mutat terhességet, de fennáll a gyanú,

4. Terhesség elején, amikor még uh-val nem vizsgálható, nem látható jól a terhesség, de vmi miatt gyanú van, h nem fejlődik jól, esetleg méhen kívüli.

5. Az orvos bármely, általa szükségesnek látott okból kiírja a vizsgálatot,

6. A terhes (v annak vélt) nő saját döntése alapján, mert tudni szeretné, h mennyi a hcg-je: ez utóbbi azonban nem tb alapon, hanem magánlaborban pénzért történik.

2017. dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kereken 5 hetesen (mensi szerint) 270 5h2n 580 volt. Itt ijesztgettek, hogy igy kevés ugy keves, mehen kivuli, stb.. mikor en is kiirtam..


12 hetes a fiam.. Szóval.. Nem az számít mennyi az annyi.. az szamit, hogy megfelelően növekedjen a szintje.


Mint kiderült a crl-bol, 3 nappal kesobb foganhatott a baba, mert végig kisebb volt a menzesz szerinti szamitott koranal a mért adatok alapjan becsült kora. 40h3napra szultem, szóval en ezt el is hiszem, es ezek alapjan nem is fura, hogy 270-el inditottunk. :)

2017. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!