Vajon fiú Biztos?

Figyelt kérdés
Sziasztok😄ma voltam 4D 16 hetes terhes vagyok ,és nem tudták megnézi a baba nemét biztosra ,mert nem alatt úgy fordulni a dragam😍🤗Egy pillanatra látta a szonografus szerinte kis dudor 60% ra fiú. Mennyire lehet biztos lenni ebben szerintetek?? tapasztalatok??? 😇😇
2017. dec. 9. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy mondta. 60%.

Mi értelme az ilyen kérdéseknek???


Ha megszületik majd akkor tudod biztosra.

2017. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Akkor biztos amikor megszülett és a saját szemeddel látod
2017. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
🙄🤣😞☹🙁😕😣😔🤡🤧.
2017. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12 hetesen kislànyt mondtak, 14 hetesen kisfiút, 19 hetesen kislànyt. Egyszer sem làttàk rendesen.

Majd akkor veszem biztosra ha 2*-3* ugyanazt mondjàk egymàs utàn.

2017. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miért kell bunkon válaszolni? sose értem ,h ha valamit nem tudok nem szólok hozzá....de látom nem vagyunk egyformák ..hála
2017. dec. 9. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de rettentő ostoba kérdés. Hogy lenne már mérvadó ebben más tapasztalata? Lehet hogy neki elnézték neked meg nem. Doki szerint 60 %, ez azt jelenti hogy inkább fiú de megvan az esély, hogy lány. Most őszintén gondolkodj: ebben mi a pitylákot segít neked, hogy más nő ultrahangján hogy látták az Ő magzatukat?!?
2017. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 hetesen úgyus menned kell genetikai uh-ra, ott valószinű hogy megmondják már hacsak nem takargarja magát nagyon.
2017. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!