Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek Duphaston...

Van olyan, akinek Duphaston vagy Utro mellett pár hét után visszatért a barnázás? Megmaradt a babátok?

Figyelt kérdés
Nem kéne emelni az adagon? Már mindjárt 11 hetes vagyok, de az orvos szerint ennél többet nem tudunk tenni, pihenjek sokat és hetente csinál uh-t. Bízom benne, de hallottam már olyat, akinek ilyenkor megemelték az adagot,azt nem tudom segített-e.

2017. dec. 13. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Tuszorepedestol szedtem 3x1 utrot

Igyis tobbszor barnáztam

4,6,7,9hetesen de nemsokat csak egy tisztasági kellett. Volt h csak wc papiron látszott

2017. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár hét szedés után ujra barnázol akkor minden bizonyal nem az alacsony progreszteron szint okozza,nem mondta az orvos miért lehet?
2017. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az utro mellett is végig barnáztam. De nekem "csak megerősítés" képpen kellett szednem, mert hematómám volt. Az meg ugye folyamatosan ürült. És azért kellett szednem, hogy a baba jobban meg tudjon kapaszkodni, így kevesebb esély volt így rá, hogy lelökődik a vérzéssel együtt.

Szóval bármilyen dózisban szedtem volna, lett volna vérzésem...

2017. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudják mi okozza, mert hematómát nem láttak.

6. héten kezdődött, akkor pár nap alatt elmúlt és most a 10. hét végén jött elő újra. Csak a wc papíron látszik és nem minden alkalommal, de nagyon ijesztő...

2017. dec. 13. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mész orvoshoz?
2017. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hetes vagyok, nálam szinte ugyanez van. Szedek progipótlást 3 hete, de azóta is barnázok ugyanúgy. A doki nem tudja az okát. Baba jól van, szívhangja is van. Legalábbis 1 hete ez volt.

Megőrülök ettől a bizonytalanságtól a következő UH-ig.


Drukkolok magunknak.

2017. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Adag emelés után mindig elmúlt, (több vérzés volt, több emelés) 13 héttől kezdtük aztán lassan megint leépíteni az agadot, 15. héten hagytam abba, azóta nincs gond.
2017. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Legközelebb sajnos csak 19-én megyek ultrahangra, aztán 27-én, ha minden rendben.

Örökkévalóságnak tűnik, főleg, hogy itthon kell feküdnöm.

Én is drukkolok neked!


Köszönöm a válaszaitokat, nagyon hasznos!!!

2017. dec. 13. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!