Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki egyszer...

Van itt olyan, aki egyszer sem volt rosszúl az első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Úgy értem; se émelygés se hányás...

Valahogy a terhességet mindig a rosszullétekkel azonosítják, én meg 'várom', hogy engem is elér -mert mindenhol azt sugallják, hogy ez a normális- és semmi. A 7-8. héten volt el-elvétve egy pár perces émelygés; de már ez sincs, és ez is max. 3-4x fordult elő.

Ez a tény félelmet kelt bennem, hogy valami nem úgy megy nálunk, ahogy 'kéne'.

Jól esne, ha írnának olyanok, akiknél ugyanígy van/ volt.


2017. dec. 14. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
1x mintha émelyegtem volna a kólától 5 percig, plusz megmutatta a húgom a kisfia szétrágott undi cumiját,na akkor volt egy gyomorfordulás,de elmúlt 10mp alatt. Ennyi volt egész terhesség alatt. Édeset nem tudtam enni,egyáltalán,de amúgy reggelente 1x sem voltam rosszul. Szerencsére.
2017. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én sem voltam rosszul egyszer sem,viszont a terhesség végén annyit fingadoztam,hogy már este az ágyban fel se mertem emelni a takarót,szörnyű volt.
2017. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt se hányás, se rosszullét se semmi, csak egy kis mellfeszülés.
2017. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt rosszullét. Se mellfeszülés vagy ilyesmi. Csak kimaradt a menzeszem. Teljesen egészséges 9hónapos gyerekem van.
2017. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben semmi, a második trimeszterben első felében heti 3-4 reggel hánytam, de nem emelyegtem nem voltam rosszul.
2017. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1 szer

De aznap a férfi kollégám is hányt ugyh nem számolom...

Soaem émelyegtem... Stb

13 h km

2017. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
rosszul voltál hánytál terhesen, kérdező?
2021. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!