Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki sokat hízott (20-30 kg)...

Aki sokat hízott (20-30 kg) annak mennyivel volt nehezebb a terhesség?

Figyelt kérdés
Mennyi volt a kezdő súlyotok, a magasságotok, és mennyit híztatok?

2017. dec. 14. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok, 58 kg-vel lettem terhes. 80 kg után (36.héten voltam ennyi) már nem álltam mérlegre inkább:). 40+5-re szültem 2 óra alatt. Barátnőm azon röhögött, hogy a szülés napján is úgy mentem, mint akit ágyuból lőnek ki, a Férjem meg ki volt borulva, hogy olyan vagyok, mint egy út törő. Semmilyen panaszom nem volt. 32.hétig kórházban dolgoztam fizikai munkát, onnantól nem esett jól az emberek emelgetése.
2017. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rám is felszaladt 17 kg és még csak a 29.héten járok nem így terveztem de akire nem megy súly az nagyon szerencsés.
2017. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
170cm vagyok 55kgval kezdtem, 75kgot mértek 36.héten, olyan 78-80al mentem szülni 😅 Nem tudom másnak mennyire nehéz, de a 38. héttől kezdtem érezni hogy tényleg 'teher', 41,5 hétig húztam, már úgy jártam-keltem mint egy bálna 😃 (6 hónappal később 58kg voltam, azóta 56-58 között ingázok)
2017. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

171 cm 57 kgról indultam, szülés napján (41 hetesen) voltam 82 kg. A terhesség alatt nem igazán éreztem a plusz kilók miatti hátrányokat, sőt, inkább élveztem a gömbölyded alakomat, viszont szülés közben több gondom is adódott a súlygyarapodás miatt, mint pl. légzési nehézségek és a végtagok zsibbadása. 2 hónap múlva induló súlyomban voltam.

Most 15 hetes kismama vagyok +5 kgnál járok.

2017. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!