Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik hogy érzitek a...

Kismamik hogy érzitek a terhesség vége felé magatokat? Közérzetetileg hangulatilag vagy fizikailag?

Figyelt kérdés
Én 33 hetes vagyok. Nagyon fáradékony vagyok nincs kedvem néha semmihez hamar elfáradok pl takarításba is ami nem megerőltető. Engem még a szeméremcsonti fájdalom is sok mindenbe vissza tart. Szóval én elég nehezzen viselem.
2017. dec. 18. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, kicsit már türelmetlen. Várjuk, hogy kibújjon a nagylány.
2017. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok.2 hete hagytam ott a munkat most itton sutok fozok (azota nem is vagyok annyira faradt), hordom a lanyom suliba 😊azon kivul ,hogy savam van es ugy bofogog mint meg soha... probalok aktiv es pozitiv maradni .oke a cipo,zokni felvetel is egy kin meg par aprosag de ezekkel probalok nem foglalkozni. Fogalmam sincs ,hogy mizujs oda lent, kulfoldon elek itt nem vizsgalnak ilyeneket.(bocsanat a telomon nincs beallitva az ekezet)
2017. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!