Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-19. héten mennyi esély van...

18-19. héten mennyi esély van a baba nemének megállapítására sima UH-val?

Figyelt kérdés

Holnap megyek UH-ra, 18+3 hetes babás vagyok, nagyon izgatottan, nagyon szeretném ha úgymond karácsonyi ajándékképp kiderülne, kit is várunk pontosan :)

Nálatok mikor derült ki a baba neme? Mennyi esélyem van rá, hogy megtudom? Amennyiben ilyenkor mondanak egy nemet, nagy arányban tévedhetnek?

Köszi a válaszokat!


2017. dec. 19. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Első fiamnal a 18. Héten mondtak meg a nemet, másodiknál 12. Héten. Szóval minden esélyed megvan, hogy megtudd:)
2017. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csakis a babàn múlik.Ha nem úgy fordul,sajnos a legjobb uh-gal sem làtjàk majd.
2017. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írta az előző attól függ mit mutat meg magából:). Nekem már a 12.héten mondta a doktornő, hogy még hivatalosan ilyet nem jelenthet ki, de 100%, hogy kislány és tényleg az volt:).
2017. dec. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs az arányokrol stb, de en azt a tábort erositem akinek megmondtak es tévedtek... (igen..nekünk vegig elneztek a nemét)
2017. dec. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekem nemét meg tudták mondani.Második terhességemnél utána minden alkalommal megkérdeztem,hogy még mindig kislány?Annyira hihetetlen volt 😆
2017. dec. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 24+5 hetesen sem derult ki.😁😁 pedig akk nagy az esélye😃😄😄 talán januárban☺☺

27hkm

2017. dec. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13 hetes kismama vagyok, tegnap határozottan azt mondta a doki, hogy fiú!

Kétszer is úgy fordult, hogy egyértelmű volt.

Én nem gondoltam, hogy ilyan hamar látni lehet!

2017. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyértelműen fiú :)
2017. dec. 20. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!