Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Matrackérdésben segítség?...

Matrackérdésben segítség? Kiságyba, utazóágyba vastagság?

Figyelt kérdés

sima matracot vennénk. tudom hogy vannak akik a kókuszt pártolják, de úgy gondolom mi is felnőttünk sima matracon, és azt hiszem az ár-érták arány azért nem nagyon különül el.


a kérdésem: sima matrac milyen vastagságú legyen, kiságyba, bölcsőbe? illetve utazóágyba tesztek e matracot, s ha igen akkor az egész felületre, vagy csak ahol a baba fekszik?


köszönöm a válaszokat


2010. jún. 3. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiságyba 6-7 cm vastag matrac kell. Bölcsőt nem tudom, gondolom ugyanekkora.

Utazóágyba mi nem vettünk matracot, hanem az aljára terítettünk egy plédet, úgy aludt a babám benne. Bár kb 2-3 alkalommal használtuk. Erről olyat kell megkérdezni, aki rendszeresen használ utazóágyat.

Én azt előre nem is venném meg.

2010. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az utazóágy alkalmi volt, 10ezerbe került, napvédővel, cipzározható oldallal, pelenkatartóval, tárolóval, kétszintesre emelhető, szunyoghálóval. .kb rendes ára 25ezer körül van, szomszédtól vettük át, az ő babája kb. 3-szor ha volt benne, vadi új még. mi kéthetente megyünk anyóshoz, így már az elejétől használva lesz. én is gondoltam plédre, gondolom akkor nem a legpuhább szőrős pléd kell, a szöszmöszök miatt, hanem valami egyszerű?
2010. jún. 3. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell vastag matrac és az a jó ha kemény,a kókuszmatrac nagyon jó,de nem kell emiatt többet költeni a sima matrac is tökéletes 5-6 cm vastag elég.Az utazóágyba is elég a vékony pléd.Azt nem ajánlom hogy csak oda tegyél matracot ahol a pici fekszik mert ahogy elkezd kúszni lemászik róla!

Szép babavárást

2010. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is. S jól látod, anyagi okból nem akarunk venni kókuszmatracot, inkább mást vennénk abból az összegből. mi is felnőttünk sima matracon. inkább nézünk valami jobb minőségü sima matracot, még az is csak fele annyi mint a kókusz. Azt hiszem megkérdem a szomszédomat ő mit tett az utazóágyba a baba alá.


köszönöm a segítségeteket.

2010. jún. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!