Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésindításra milyen otthoni...

Szülésindításra milyen otthoni praktikákat tudtok ajánlani? 40+2 hkm

Figyelt kérdés
A szex , a séta, autózáson kívül tudtok ajánlani valami mást? Már a külső és a középső méhszáj nyitott egy ujjnyira, egyedül a belső zárt és a méhnyak 3cm... Málnalevelet iszom de semmi, nem szeretném, hogy indítsanak!

2017. dec. 22. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy, mennyi ment rád, hány cm vaagy?
2017. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan így voltam mint te. Teáztam is, csináltam mindent, még bútort is mozgattam -.- 40+6ra indítottak és annyira nem akart még kijönni, hogy ki se tágultam 12 óra után császár lett :( Sajnos bűvészkedni lehet, de szerintem csak annak sikerül akinek anélkül is beindulna. Ha bármelyik igazán használna nem lennének túlhordások, hiszen minden kismama próbálkozik mindennel a végén. Ez van.. a baba eldönti :D


Kitartás!

2017. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
175 cm, 80 kg és 18 kilót szedtem fel mert 62 ről indultam :-)
2017. dec. 22. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi köze ehhez a hízásnak.

Én is kipróbáltam mindent, nem működött, 41-re indítottak. Nekem nem lett császár.

2017. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia igaz nekem mèg nincs gyerekem,de hallotam hogy meleg fürdö is segithet,ès probald a hasad többet simogatni a meleg vizbe. Üdv evelin
2017. dec. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem működött semmi, 41+1-en indítottak, nem lett belőle császár.
2017. dec. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem segített, lépcsőztem, szexeltünk, tonikot ittam, fűszereset ettem 2 hétig... 40+5-ön indítottak, 18 óra alatt semmit sem tágultam, császár lett. :(
2017. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!