Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy bírjátok a karácsony...

Ti hogy bírjátok a karácsony előtti konyhában állást?

Figyelt kérdés
Tegnapra és mára osztottam el a teendőimet, de ma már teljesen kivagyok, feszül a hasam. Még nem fejeztem be mindent, de úgy érzem, ma már nem bírok többet.
2017. dec. 23. 17:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem állok ott, max amig elmajszolok egy egy szaloncukrot
2017. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy az első trimeszterben a legfáradékonyabb az ember. Nagy hassal se lehet könnyű, nem mondom, de ott inkább derék-, lábfájdalom van jelen, míg az első trimeszterben sokszor olyan belső fáradtságot érez az ember, meg olyan szívdobogásokat, mintha lefutott volna 50 km-t. Én 12 hetes vagyok és pont úgy, ahogy a kérdező, kb 10 perc állás után majd’ elájulok, szörnyű. A második harmadtól meglátod, jobb lesz, a harmadikban pedig esetleg a has nagy súlya fáraszt le, de az nem ez a szívdobogós-ájulós feeling már. Legalábbis nekem az előző terhességnél így volt.
2017. dec. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is a héten elosztottam a süti sütést 2 napra, többször leültem és több pár perces szünetet tartottam közben:) így is a mézeskalácsainkat idén nem díszítettem ki, és 1 sütivel kevesebbet csinàltam meg mint terveztem, de már nem bírtam többet, és igen meghalni sem kell a konyhàban, nem erről szól:) a házat már pénteken kitakarítottam, így ma reggel fadiszítéd után csak egy laza porszívózás és felmosás, de a ferjem is segít:) idén a fánk isegy aranyos 140-es fenyőfa, nem vittük túlzásba. Vacsorára is olyat találtam ki amit csak beteszek a sütôbe, úgyhogy nem kell egész du ott állnom majd:)

30 hkm

2017. dec. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Olyan sokat én sem vállaltam azért be, szerintem: A mézeskalácsot már 1 hete megsütöttem. Főztem egy levest, töltött káposztát, meg egy sültet csináltam. E mellé 2 hidegen összekeverős sütit, egy piskóta tekercset (készen vett piskótából),csak a beiglit sütöttem meg, de abban segített a párom.

Nem hinném, hogy ez olyan rengeteg lenne, sokkal többet szoktam ennél és olyan mennyiségeket, hogy viszünk belőle kóstolókat mindenfelé. Na, az utóbbi is elmarad most, bár lehet, hogy rosszul jön majd ki, mert még senki sem tudja, hogy terhes vagyok.

2017. dec. 24. 07:51
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Tekintve,hogy egy percet sem töltök főzéssel karàcsonykor,így tök jól. Fő
2017. dec. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sziazstok.

Mivel egész heten 8-este fel 7 ig dolgozom.. 1-1óra utazással, így nap és ma van lehetőségem keszülni.

Tegnap reggel5 től este 9 ig nyomtam.. ( 10 bejgli, aprósüti 2 kg,zserbó...stb)

Végem volt, pedig még nincs is hasam.

Ma a vacsit anyukám főzi, 7-en leszünk, a sütik holnapta, amikor 8an, majd holanputánra a férjem családjához is én válaltam a süteményeket, desszertet.. 2 ünnep közt is dolgozom, nem kaptunk szabit, pedig lenne..így oda is viszek bejglit


Délelőtt óta most álltam meg.. 20 perc pihire...



Eddig nem is éreztema terhességet ( nem hanytam, émelyegtem nem voltam fáradákonyabb sem,) most a hátamat érzem nagyon.. Mire rájöttem, hogy nem ittam eleget, és meg a magnéziumot sem vettem be..

Tehát valahol én is tehetek róla.


De több dolgot elengettem... 26-ára meg sütnöm kell sajnos valami apróságot, mert van allergiás is, neki is legyen süteménye...de arra ma már nem volt erőm


14 hetes vagyok csak

2017. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tök jó,hogy azért pontoztok le valakit,mert bírja még 39 hetesen is....
2017. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elején vagyok, 7 hetes, de extra alacsony vérnyomással (aki ezzel küzd, az tudja csak, mivel jár...)

Kajákat, sütiket ülve állítottam össze, és sütőbe mentek, nem volt huzamosabb állás a fa díszítését leszámítva.

2017. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!