Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az a dolog, amit...

Mi volt az a dolog, amit nagyon kívántál terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Van/volt olyan, amiről mindig azt gondoltad, hogy sosem fogod megenni/meginni, mégis kívántad terhesség alatt?


Ismerősömet láttam olyan dolgot enni, amitől terhessége előtt egyenesen irtózott, de most szinte nem tud vele leállni. Kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire gyakori. :-)


2017. dec. 30. 11:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Nálam a pacal volt a meglepetés. Gyerekként szerettem amíg el nem mondták mi az (igy vissza is jött ) még ránézni sem birtam . Mikor megmondtam anyukámnak ,hogy pacal pörköltet kérek de jó sokat le volt hűlve :D De amit még nagyon kívánok az a töltött káposzta elötte is imádtam de most reggeli ebéd vacsora heteken keresztül :D
2017. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :-)
2017. dec. 30. 13:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt olyan amire ugy gondoltam, hogy sosem fogom megenni.

Nekem a csoki, édesség, süti az jöhet minden mennyiségben. A fokhagymát utáltam meg.

Az elején nagyon nem kívántam enni, de muszáj volt.

12hetes kismama:)

2017. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ginger Mama ***** válasza:
A sör! Utálom, utáltam, a szagát se birom, de mikor terhes voltam veszettül kívántam. Néha suttyomba begurítottam egy pohárkával nagymuterrel.
2018. márc. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!