Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon migrénes volt...

Aki nagyon migrénes volt terhesség alatt kb mennyi gyógyszert vett be a 9 hónap alatt?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok és masodszor kényszerültem Panadolt bevenni. Terhesség előtt nagyon migrénes volt és olyankor flektor ittam. Tegnap éjszaka olyan migrén tört rám hogy nem bírtam feküdni mert akkor ugy éreztem szétrobban a fejem szédültem hányingerem lett annyira fájt. Bevettem a panadolt és furcsa módon 20 perc alatt jobb lett és vissza tudtam feküdni. Szóval borzasztó hogy ennyire erős fejfájásaim vannak a terhesség alatt is. Volt valaki vagy van valaki hasonló helyzetben?

2017. dec. 31. 09:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Durván migrénes vagyok. Modt a forintok betettek rendesen. Kb 6 napin keresztül napi egy szem gyógyszer ment . Hánytam szédültem beszelni sem tudtam már a fájdalomtól. Doki szerint az ennyire görcsös fájdalom veszélyesebb,Mert szülést is beindíthatja (volt erre precedens ) . Lényeg,hogy paracetamol ami bevehető és lehetőleg 1 szem. Tudom milyen nekem sem hat sem vizes ruha se semmi .
2017. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!