Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménykedhetek még?

Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
December 30-ra nem vártam .28-29én voltak menstruációs görcseim úgy voltam vele semmi baj majd következö hónapban probálkozunk tovább de 30.-án nem jöttmeg csináltam egy tesztet de negativ lett de azótase jöttmeg.Kicsit feszül a hasam meg sürübben járok pisilni.Több hónapja probálkozunk de eddig teljesen sikertelenül eddig mindig megjött max 1 nap késéssel
2018. jan. 1. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem jön meg van remény. Várj pár napot ha nem jön meg tesztelj nyugodtan
2018. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti negatív? Az enyém olyan halvány volt, alig látszott.
2018. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy korán teszteltél.Én pár nap múlva azért csinálnék még egyet.
2018. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megmondom az öszintét hogy én nem láttam rajta a második csikot de nem is néztem nagyon meg mivel már nem az elsö nem is a második probálkozos hónapunk hanem a6. és volt pár csalódás az első honapokban
2018. jan. 1. 21:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze csinálok is csak várok párnapot.Már nagyon várjuk a picikét!A vőlegényem majdnem sirt mikor negativ lett
2018. jan. 1. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!