Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el hogy terhes vagyok ? 25 eves vagyok de felek hogy apukam mit gondol mert meg nala lakok. Igaz ez megvaltozna ha megszuletne a baba de akkor is felek
2018. jan. 8. 04:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha meg szeretnéd tartani iseje felnőttként kezelned magad, éa úgy is gondolkodni.


Mi a terv? Hova, mikor költözöl? Hogyan tartod/ tarzjátok el? ... Stb

Terveztek-e esküvőt? (Ez általában az apáknak valamiért baromi fontos)


Ezt elmondod... Fehéren feketén...szerintem ez 25 évesen nem para..bár lehet én könnyen mondom mi ejjor mindtuk el az esküvőt, hogy lesz(4 hónappal

Később) Nem izgultam..


Javaslom, hogy lehetőleg a gyerek apjával tedd,(Ha képben van )hiszen innentől ti már egy család vagytok..

2018. jan. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És

Ideje

Tartjátok

Ekkor mondtuk



Utálom, ha utóbb veszem észre a félregépelést..bocsi

2018. jan. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, nagypapa leszel!

Felnőtt ember vagy, nem 15 éves.

2018. jan. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 22 voltam. Odaálltunk elé és mondtuk, hogy szeretnénk mondani valamit... Erre általában már kitalálják mi a szitu... :D Annyi,hogy előbb legyen egy tervezeted a jövőt illetően, úgy állj apukád elé. ;)
2018. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van terv persze! Most is jo munkahelyem van sporulunk van felretett penz parom is jol keres. Igazabol addig szeretnek otthon maradni meg nincs meg a baba vagyis 7-8 honapos terhessegig. De megis felek mert apa 43 eves es hat felek
2018. jan. 8. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mitől????????? Főleg így...



Teljesen irreleváns, hogy ő hány éves...


Javaslat, hogy hamarabb költözzetek össze, be egyből gyerekkel, először egymást szokjátok meg a pároddal.

2018. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint 18 volt, amikor születtél. Akkor mégis, mit gondolna? Szerintem örülni fog, hogy fiatal nagypapa lesz.
2018. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!