Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas tsh szint terhesség...

Magas tsh szint terhesség alatt volt valakinek?

Figyelt kérdés

A mai véreredményem :tsh;5,600Ref(0;400-4;000)

T3:7,33 ref(2;80-6;50)

Szombatra van időpontom endokrinológushoz,felírja első körben a gyógyszert?


2018. jan. 8. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány hetes terhes vagy? 16 hét előtt kell a gyógyszer rá. Utána már csak miattad, de addig a baba miatt. Nekem 4,8-al nem maradtak meg az ikreim. Nem azért írtam, hogy megijesszelek, csak előfordulhat.

Ha a terhesség elején vagy még, akkor kapsz gyógyszert és nem lesz semmilyen gond :)


De hogy írjak jó példát, ismerősöm 3 gyereket szült 11-es TSH értékkel. Sehogy nem tudták neki lejjebb vinni. De nyilván ez is ritka :)


Minden jót és ne aggódj, ahhoz, hogy baj legyen sok más gondodnak is kellene lennie :)


Boldog babavárást!

2018. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10hetes vagyok
2018. jan. 9. 06:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom:(
2018. jan. 9. 06:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha már 10 hetes vagy akkor nem feltétlen lesz gond. Sőt terhesen amúgy is megemelkedik, hiszen a babának is szüksége van rá. Lehet alapból is kicsit magasabb volt és ez még emelkedett.


Köszönöm, szerencsére azóta van egy 5 hónapos gyönyörű kisfiam :) Másfél évvel később lettem vele terhes.


első válaszoló

2018. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de a második trimeszterben derült csak ki. Onnantól kezdtem el szedni gyógyszert, és azóta is szedem (most már elvileg életem végéig kell). A babám hála Istennek teljesen egészségesen született, semmi gond nem lett belőle.
2018. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mjoor a gyófyszer beállt tudtatok fogyni?Vagy nem ragadt meg annyira a kiló?
2018. jan. 13. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kilóimra semmi hatással nem volt. Könnyen leadtam a felszedett kilókat, de én eleve vékony alkat vagyok.
2018. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem hízást okozott és nem tudtam fogyni max.3kg-ot
2018. jan. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!