Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. hét, pocak lent?

23. hét, pocak lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


23 hetes vagyok. Azt szeretném kérdezni,hogy a pocim nagyon lent van. Viszont a köldököm "megemelkedett" mert, alul kerek.. Ez baj? Sajnos a dokim semmire nem válaszol.

Akiknek lent volt, hogy viselte? Szülés milyen volt?


Előre is köszönöm.



2018. jan. 8. 18:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 8. 22:03
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg a 2. terhességemnél végig lentebb volt a hasam mint az elsőnél. De nem jelentett sokat amúgy, sőt, még túl is hordtam. Pedig 34 hetes kortól a combom verte szinte, lógott rendesen.. 1. babám időre született.
2018. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták, még csak most kezd feljebb menni a méh. A baba így még lent van :) Egyébként meg nagyon attól is függ a pocak alakja, hogy hogyan fekszik benne a baba.


Boldog babavárást :)

2018. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt a fejfájást ne felejtsd el majd megemlíteni a védőnőnek és az orvosnak sem! Eleinte teljesen normális a második és harmadik trimeszterben is lehet az, viszont utalhat magas vérnyomásra, fehérje vizelés stb... Persze nagyobb valószínűséggel csak időjárás vagy egy kis migrén, ami kiválthatja nem kell megijedni csak szólj róla.
2018. jan. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszokat!


Igen a fejem inkább a frontokra érzékeny!

2018. jan. 9. 11:33
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!


23.hét még nagyon a kismama pocak kezdete, legalábbis ezután pár héttel fog csak igazán látszani az állapot.

Én jelenleg 33 hetes vagyok a második babámmal, de a 26-27 hétig is lent volt kerek a hasam, és a köldököm felett csak ezután kezdett domborodni.

Egyébként vannak jó kis ábrák interneten, amik klasszul mutatják hányadik hétben, hol helyezkedik el a méh a terhesség során.

Szerintem ne aggódj ez miatt, ha az orvos az ultrahangok, vizsgálatok során rendben talál mindent.

2018. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 9. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!