Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki nem...

Van olyan kismama aki nem vérezgetett, barnázott a terhessége során egysem sem? Ha nekem semmiféle váladékom nincs és nem is volt semmikor a mensin kivl, akkor nem is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 10:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Akkor nem estem teherbe, az akkori párommal időközben szakítottunk is, így egy darabig nem volt aktuális a kérdés.


A vőlegényemmel most várjunk első babánkat, 11 hetes vagyok. Nem gondoltam, hogy én is meg fogom majd tudni erősíteni a kérdésem táborát, de tényleg nincs se barnázas se pecsèteles, rózsaszín valadekozás vérzés hála égnek! Nehezen hiszem el de annál nagyobb az öröm!

Az elején volt kb. a kimaradt menzesz idején barnázás es rozsaszin pecsètelès de mint kiderült kb akkor volt a beágyazódás és volt egy kis méhszájsebem is.

2022. máj. 29. 17:26
 22/23 A kérdező kommentje:

Szerencsére a rosszullétek is elkerültek, de ebből tényleg nem lehet következtetni a baba nemère, volt akinél kislányt míg másnál kisfiút jelentett ;)

Mindkettőnek örülni fogunk csak egészséges legyen!

2022. máj. 29. 17:28
 23/23 anonim ***** válasza:
20# vagyok.Gratulálok. jobb is, hogy ha 1 rossz kapcsolatba aminek szétmenés a vége abba nem születik gyerek.
2022. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!