Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolc Megyeiben hogy zajlik...

Miskolc Megyeiben hogy zajlik a 12. genetikai uh?

Figyelt kérdés

nekem annyit mondtak hogy csak menjek oda és amikor kijön valaki az uhból akkor adjam oda a papirokat...

Hétfői nap tervezek menni. Annyit tudok hogy uh 7-15ig van mindennap ha jól emlékszem.



2018. jan. 13. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem se mondtak semmit, hogy hova kell menni vagy ehetek-e elotte.. hogy kell fizetni.. 😂
2018. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én csak uh-ra megyek azért fizetni nem kell vérvétel nem lesz arra azt mondták ha akarok csináltatni az 36 ezer forint. Nekem sajnos nem volt ott a dokim most hogy utólag voltam, de aki az uh-t csináltam annyit mondott hogy dokitól függetlenül menjek a betöltött 12.hét után hogy időben legyek. Nekem csak csütörtökön van a kórházba a dokim, de addig nem várok megyek hétfőn délelőtt viszem a múltkori papírt. egyébként én rákérdeztem a mogorva nőnél hogy csak úgy mehetek-e és ő azt mondta hogy igen.
2018. jan. 13. 16:56
 3/20 A kérdező kommentje:
Én 22.-én tervezek menni. Te? elvileg oda kell menni ahol van a uh. földszint bal kézre.
2018. jan. 13. 16:57
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvosodhoz mész? Azért ez egy fontos vizsgálat, nem mindegy ki csinálja.
2018. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mennék én hozzá csak egyszer van egy héten csütörtökön. De úgy tervezem hogy felhívom hétfő reggel hogy akkor mikor legyen ez a vizsgálat. félek nehogy kifussak az időből. hamarabb meg nem tudok menni mert most szabin van 22ig :(
2018. jan. 13. 17:10
 6/20 A kérdező kommentje:

egyébként nekem azt mondták hogy ez nem mindig a saját doki csinálja hanem egy olyan doki csak ezt csinálja mármint az uh-kat plusz a szonográfus. A doki pedig utána nézi meg a kapott papírokat.

tudatlan vagyok a témában nem tudom még hogy lesz.

2018. jan. 13. 17:12
 7/20 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. En 25.-en megyek, nekem azt mondta az orvosom, hogy 26 ezer a kombinalt teszt. A vedonom meg ajanlott egy masik helyet, mert a korhazban csak 5 percig uh-znak. Az arany corvinon van egy genetikai csapat akik vagy fel oran keresztul elemezgetik az uh-t
2018. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

hallod nekem 24 ezeret mondott az orvosom! most hogy voltam uh-n és ugye a dokim nem volt ott a nőci aki csinálta az uht az mondta hogy 36ezer.....én már megbeszéltem a dokimmal pár hete hogy nem csináltatok vérvételt.

És miért pont 25.én mész? akkora van időpontot vagy csak akkor lehet menni? vagy éppen a terhességi korod miatt?

Én felhivom 22.én reggel a dokimat hogy hogyan legyen mert ő meg pont 25-én csütörtökön bent lesz a kórházba. Lehet azt mondja hogy menjek akkor. 13+1 hetes lesz aznap ha azt mondja jó akkor megcsináltatni akkor inkább akkor mennék 25-én.

2018. jan. 13. 17:50
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen mi is gondolkoztunk az Arany corvinon ott 20 ezer forint ezt a 12.heti uh. 4d -re majd biztosan megyünk oda csak nem tudom mikor még.
2018. jan. 13. 17:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor leszek 12 hetes. Erdekes, hogy mondanak ossze vissza minden arat. En is gondolkodtam, hogy megcsinaltassam vagy ne mert felek az eredmenytol nagyon. 😞
2018. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!