Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolc Megyeiben hogy zajlik...

Miskolc Megyeiben hogy zajlik a 12. genetikai uh?

Figyelt kérdés

nekem annyit mondtak hogy csak menjek oda és amikor kijön valaki az uhból akkor adjam oda a papirokat...

Hétfői nap tervezek menni. Annyit tudok hogy uh 7-15ig van mindennap ha jól emlékszem.



2018. jan. 13. 16:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
egyénként én is akkor akartam menni amikor pont 12 hetes leszek, de nekem most az mondta a hölgy aki csinálta az uh-t hogy a betöltött 12. hét után menjek. mensi alapján 19.én pénteken lesz 12 hetes. erre mondta hogy ne akkor menjek hanem majd inkább csak hétfőn amikor 12+3 leszek.
2018. jan. 13. 18:01
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, ha csak siman uh van akkor mennyire szamit az ido, en sem vagyok jartas az ilyenekben.. elso baba. Az kicsit furi nekem, hogy alig mondanak valamit.
2018. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
engem aki uhzott nő elég bunkó volt...pedig soron kívül hivatott be a dokim assszisztense, mert bevitte a papírjaimat. és mondta h sajnos nem tud átjönni a dokim de menjek az uh-ra csináltassam meg.
2018. jan. 13. 18:08
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudták normálisan megmondani, mennyi idős a pici, 2 szer voltam genetikán, saját dokim nem volt, egy 2 perces uh volt és semmit sem tudtam meg konkrétan. Én a helyedben elgondolkoznék azon, hogy biztos jó ötlet-e ott szülni, mert én várandósságom alatt 2 alkalommal feküdtem a megyeiben és a csótány mászott a falon, a személyzet bunkósságáról már nem is beszélve és az ahogy minden kinézett. Hiába volt orvosom, konkrétan a kutyával is különbül bánok, mint ők a kismamákkal. A Semmelweisbe szültem, nem volt szülésznőm csak dokim mégis mindenki kedves volt, segítőkész, tiszta kórterem és a kaja is ehető volt. A szülőszoba mint egy rendes szoba, családias és meghitt. Ég és föld a két kórház, ja és ott nem 2 percig nézik a gyerkőcöt a pociba.
2018. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De te már az új helyen szültél a megyeibe? Egy ismerősóm is ott szült az orvosa miatt és azt mondta ezerszer jobb mint ahol régen volt. Fel van újítva. Ő nem panaszkodott senkire vele kedvesek voltak. Azt mondta a szülő szobak is újjak új gépekkel. Én a dokihoz ragasztkodom azért szülök ott. Neki köszönhetem hogy babát várok (inszemináció) 😊
2018. jan. 15. 08:54
 16/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem kihez jársz? Én még a régi helyen szültem a Megyeiben és nem volt semmi gond. A Megyei sokkal jobb szakmailag.
2018. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Dr. Molnár Imréhez járok. En meg a régi megyeiben nem voltam. Ez az uj helyen szerintem elég modern bár még csak egyszer voltam a földszinten Uh-n és az elég modern volt mashol sokkal rosszabb. közben bejelentkeztem már az Arany Corvinba 12 hetes genetikai uhra. Megyek a kórházba is de oda még nem tudom mikor még egyeztetni akarom a dokival. Te kihez jársz?
2018. jan. 15. 20:50
 18/20 anonim ***** válasza:
Én már régen szültem, én is hozzá jártam. Mindenképpen hozzá menj ultrahangra, ő nagyon jó szakember.
2018. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a két UH? Érdemes volt az Arany Corvinba menni? A megyeiben ki volt a "mogorva" nő? Elvileg a kórház rendelkezik valami FMF ultrahangos minősítéssel, de név szerint nem tudom, ki lehet.
2018. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Megérte elmenni az Arany Corvinba :) eleve sokkal de sokkal jobb volt a minősége a felbontása. A 12 hetes a kórházban elég gyors volt és hát nem a legjobb volt a kép minősége. Ugyan ez az arany corvinba sokkal látványosabb volt ezerszer jobb volt a 2d ultrahang felbontása, valamint átkapcsolt 4D-re is. Kaptunk képeket, az egész vizsgálatról dvd-t.

A 19 hetes kórházi még rövidebb volt mint a 12 hetes...hiába van fogadott dokim, elég sok kismama jár hozzá kb. 1 órára hivott a kórházba de sürgős császárja volt így 3 kor kerültünk sorra., több kismamája is rá várt. 5 perc se volt az egész ránézett, gyorsan lemérte és ennyi., még törölgettem magam már az asszisztens hívta be a következő kismamát a párjával....szóval nagyon futó szalag a kórházban.

Ugyan ez az arany corvinban már nem 2d ultrahang volt hanem 3d. mindent alaposabban lemért még az ujjait is megszámolta. Valamint át kapcsolt 5D-re is. itt szintén kaptunk képeket 9 db-ot valamit dvd-t az egész uh-ról :) nekem nagyon megérte sokkal látványosabb, nyugisabb az Arany corvinban, párom bent ül végig, a doki mindent szépen elmagyaráz szóval nagyon jó volt.


Aki mogorva volt amikor először volt a Megyeiben egy sima uh-n őt valami Hagymásyné Katalinnak hívnak.de amint írtam ennél a vizsgálatnál nem volt bent a dokim, lehet ja ott lett volt nem bunkózott volna.

2018. márc. 15. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!