Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás miatt mindenki...

Eszo kérdése:

Barnázás miatt mindenki kapott magzatvédőt?

Figyelt kérdés

én egy hete folyamatosan barnázgatok.hol több hol kevesebb..

már 2 különböző doki látott, de egyik sem mondott rá semmit, és nem kaptam rá semmit.

Normális ez?


Félek, hogy vetélés lesz..

5+3 h km


2010. jún. 5. 08:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam a vérzésemre semmit,pedig az 5-7 hétig vérezgettem/barnázgattam.Igaz akkor még szopizott a nagyobb fiam(18 hós volt).Most a terhességem 37.hetében járok és szerencsére minden ok.De azt hiszem ilyenkor hormonpótlást szoktak adni!Remélhetőleg nem lesz semmi baja a babának!
2010. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

és neked csak úgy magától elmúlt?


van olyan napom (pl tegnap) mikor alig van, és akkor tökre megörülök, hogy talán elmúlik..erre másnap reggelre ismét sok van..


szerinted hagyjam annyiban??

2010. jún. 5. 08:42
 3/32 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy mielőbb menj el egy orvoshoz és írass fel Duphaston-t. Sajnos az első terhességemnél én is barnázgattam és semmit nem adtak rá, 6 hetesen el is ment a baba. A második terhességem amint kiderült, rögtön felírták és 12.hétig szedtem a Duphastont és most 20 hetes, egészséges kismami vagyok! Bajt biztosan nem csinál ez gyógyszer.
2010. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd annyiban semmi esetre sem! Nekem is voltak hormonelégtelenségre utaló jeleim, pl. beágyazódásnál véreztem, a korábbi menstruációim is késtek és barnázással kezdődtek. Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, rohantam a dokihoz, és elmeséltem a tüneteket, erre ő azt mondta, hogy írna fel nekem gyógyszert, de még nem látni, hogy hova ágyazódott be. Nem lehetett biztos benne, hogy méhen belüli a terhesség, és addig nem írhatott fel semmit. El is keseredtem, aztán sajnos 5 és fél hetesen én is elkezdtem barnázgatni, úgyhogy irány az ügyelet. Ott a doki ultrahanggal megállapította, hogy jó helyen van, és már írta is fel az Utrogestant. Azóta semmi bajom. Úgyhogy már Nálad is meg lehet egyértelműen állapítani, hogy hol van a kis drága, úgyhogy ne hagyd magad, és kérj Utrogestant. Remélem, tudtam segíteni! Mindenesetre ne aggódj, úgyis maradni akar az a baba!!!
2010. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

múlt hét pénteken este kezdődött, szombaton berohantam ügyeletre..jól kiröhögtek..le sem szartak..uh-t nem is csinált..4,5 hetes lehettem..akkor mondta, hogy pénteken uh!

oké..tegnap elmentem uh-ra..ott sem mondtak semmit..még nem látszott..csak 14,5 mm nyálkahártya benne terhességre utaló 6*5mm-es felritkulás..ennyi..1 hét mulva kontroll!


de a barnázásról mindenhol hallgatnak..

most keresejók dokit, aki majd magánba fogad..remélem ő segítőkészebb lesz..már látom, hogy fizetés nélkül nem lehet megúszni és leszarnak.. :-((

2010. jún. 5. 09:06
 6/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első terhességemnél barnáztam, aztán vérzés és elhalt terhesség lett belőle ... most -1 év elteltével - megint terhes vagyok, most semmi barnázás nincs hál'istennek, viszont 2 napja voltam dokinál, aki az első terhesség miatt írt fel Utrogestan hüvelykúpot, azért, hogy elébe menjünk a hormongondnak!!! Bajt nem okoz a több sárgatest hormon, de a hiánya vetélést jelenthet!!!! a hüvelykúp a dokim szerint azért jobb, mint a gyógyszer, mert gyorsabban beépül, hiszen lokális!!! Szóval szerintem keress meg egy 3. orvost akár és kérd meg, hogy írjon fel vmit, mert te akkor tudnál igazán megnyugodni!!!! Remélem nem lesz semmi baj :-))))) Szorítok! Duphaston és Utrogestan is jó ... hasonlóak!

Üdv., 7 hkm

2010. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

köszi!

mindenképp megkerek egy 3. orvost..szerintem magánrendelést, mert másképp úgy nézem nem foglalkoznak velem!


igen akkor megnyugodnék, ha kapnék rá vmit!

2010. jún. 5. 09:36
 8/32 anonim ***** válasza:
Ennyit megér, hogy megnyugodj! Hisz gondolom, most Ő a legfontosabb!!! Írd majd meg, mit sikerült intézni! Szorítok! (ha nem tudsz lelkileg megnyugodni, menj be a kórházba a nőgyógyászati osztályra...). Utolsó voltam :-)
2010. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Második vagyok! Szerintem is menj el a nőgyógy. osztályra és míg nem írnak fel rá valamit, addig ne hagyd magad!

Szerintem a barnázás is elmúlik hamarosan és Te sem idegeskedsz tovább emiatt, ami megint csak nem tenne jót!

Szorítok én is!!!!

2010. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

köszi csajok..de szerintem, ha za ügyeletről kidobtak, akkor az osztályról is elküldenének..mivel még szívhang sincs, ezért nem úgy kezelnek mint terhest, hanem mint lehetséges terhest..és ez nekik más..


elmegyek magándokihoz..fizetek..és akkor köteles lesz normálisan kivizsgálni!! jobbat nem tudok!

2010. jún. 5. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!