Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen pecsételő vérzés?

13 hetesen pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés

Reggel az ambulancián kezdtem,pecsételő vérzésem lett.Szerencsére minden rendben,semmi hematóma,a baba jól van.

Arra lennék kíváncsi volt e valaki hasonló helyzetben,meddig tart a vérzés? Doki sem tudja honnan jön....


2018. jan. 21. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont így vagyok most. Azzal a különbséggel, hogy nálam nem pecsételés volt, hanem konkrétan ömlött a vér, folyamatos sugárban, mintha kinyitották volna a csapot...

Azonnal kórházba kerültünk, azóta is itt vagyunk. A vérzés forrását nálam sem sikerült beazonosítani, pedig nem volt kevés... 1 biztos: a placenta teljesen fedi a méhszájat, így valószínűleg abból véreztem. De hematómát nem látott 2 orvos sem...

2018. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, és másnap tenyérnyi nagyságú alvadt vérdarabok távoztak belőlem, ami nagyon félelmetes volt... Mindig azt hittem, hogy most vetélek el. Szörnyű...

Kb. 3 napig volt piros vérzés, utána már csak barnázás. 1 hete nem volt már semmi; erre ma meg rózsaszín volt megint a wc papír...

2018. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedsz progeszteront??
2018. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,kezdetektől kell duphastont szedni,most kellett volna csökkenteni az adagot,de marad.Szerencsére nálam most elmúlt a pecsételés.Maradjon is így.

Jobbulást és kitartást neked.

2018. jan. 21. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!