Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm férje lázasan fekszik...

Barátnőm férje lázasan fekszik otthon, merjek találkozni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
20 hkm
2018. jan. 23. 07:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Vannak dolgok, amiket nem lehet kikerülni. De ezt pl igen. Én átteném a találkozót a jövőhétre.
2018. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

#10 és 11, nem is a barátnő beteg.. miért olyan biztos, hogy lappang benne?

Apuka is hazahozhat egy csomó nyavalyát, még ha a kismama is inkább nem dolgozik.

Én akkor nem találkoztam a barátnőmmel, mikor izotópos vizsgálata vagy mi volt neki, de az tényleg veszélyes is a babára nézve...


De tegyük fel kérdező, a barátnőd majd akkor lesz terhes, amikor a te gyereked bölcsibe-oviba jár. 9 hónapig ha nem akarna találkozni veled hogy esne? Mert ugye a kisgyerekek sokszor betegek és bármikor lappanghat bennük valami......

2018. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Én nem rég voltam lázas, a párom a fodrászától szedte össze, előtte nap 40°-os lázzal feküdt otthon. Másnap, már dolgozott, lázasan! Párom másnap, 39°-os lázzal feküdt otthon 5 napig. Párom után már én is 38°-os hőemelkedéssel feküdtem otthon,szintúgy 5 napig. De én szedek vitaminokat, gondoltam emiatt nem lettem lázas. Gondold át, én nem mennék. Ha jó barát megérti.
2018. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
A batátnő nem beteg. Miért ne találkozhatna vele? Beteg embert nyilván kerülni kell, de egy egészségessel találkozhatsz kérdező. Vizsgálatokra is járni kell, nem maradhatsz le azért róla, mert mi van ha valakiben lappang valami...
2018. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%
Azért más a lehetőség, hogy az utca embere is lehet beteg és más az, hogy konkrétan lázas ember mellett feküdt a tali előtt a barátnő, akivel fél méterre ülsz majd a tali alatt. De ezt felfogni, kell bizonyos intelligencia.
2018. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Egy vicc amit itt egyesek állítanak. Miért ne találkozhatna a barátnőjével ha annak a párja beteg ? Máshonnan is összeszedheti .. csak úgy példaként .. apuka elment dolgozni .. panaszkodott,hogy nem érzi jól magát ... még puszit se adtunk egymásnak pont azért ,hogy ne kapjam el .. mégis beteg lettem ... az ünnepeket végig feküdtem páromon csak utána ütött ki .. Most kerülje a párját is mert haza hozhat valamit ? A boltba se menjen mert bármitől baja lehet .. ne menjen tömegközlekedésen ,sőt ne csináljon semmit hermetikusan zárja el magát állandó sterilizálással ? Nyugodtan találkozz a bnöddel kedves kérdező ! 30 hkm.
2018. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mi sem zárkózunk el egymástól, ezért én mindent elkapok a páromtól, aztán vagy jobban vagy kevésbé jön ki rajtam. De minimum hordozó vagyok. Egy sima náthánál az sem érdekelne, ha a barátnőm kapta el, de egy lázas betegségnél nem kockáztatnék. Francnak se hiányzik terhesen pl az influenza.
2018. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
86%

Én találkoznék vele...


Ennél sokkal több hasonló behatás éri az embert egyébként.. Boltban, védőnőnél, orvosnál, vérvételről nem is beszélve..akkor a mubkahelyet nem is említve.. Naponta rengeteg emberrel találkozom a munkahelyemen, igen, konkrétan betegekkel is.. Enyhe megfàzásom volt is már sajnos, de lázam nem..



19. Hétben vagyok

2018. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!