Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utalhat terhességre ezek a...

Utalhat terhességre ezek a tünete/változások rajtam?

Figyelt kérdés

Decemberben 6napot késet voltam orvosnál akkor nem talált semmit de el mondtam neki hogy rengetet eszek el kezdtem hizni meg duzzadt a mellem és feszül. Rá 2napra meg jött a menzeszem de darabos volt és nekem sose volt még darabos viszont tartot 4napot. Most januárba hasam is elég rendesen nőni kezdet még mindig sokat eszek,mellem ugyan úgy duzzad feszül és fáj nagyon és elég rendesen meghiztam. Decemberbe mikor kezdödöt ez az egész akkor voltam 55kg most meg már 61kg.

Kérlek segitsetek fogok menni orvoshoz is de sajnos még odáig a munkám miatt nem tudtam el jutni


2018. jan. 24. 00:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném hozzá tenni hogy állni alig tudok derekam majd le szakad úgy fáj és sokat pisilek.
2018. jan. 24. 00:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Uram, irgalmazz....


Szóval. A darabok a menstruációs vérben, a méhnyálkahártyád darabkái, minden hónapban ugyanúgy ott vannak. A hasad azért nő, mert sokat eszel. Azért eszel sokat, mert hideg van, mert karácsony volt, vagy mert bebeszélted magadnak, hogy te terhes vagy és ezért enned kell. Ha megjött a menzeszed, és a nőgyógyász is mindent rendben talált, akkor ennyi, kizárt, hogy terhes lennél. De ha nagyon rápörögtél a témára, akkor holnap reggel vegyél egy tesztet.

2018. jan. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huh, azèrt 1,5hónap alatt 6kilót hízni, nem semmi!

De terhessèg esetèn sem szoktam ennyit hízni a nők ilyen rövid idő alatt, normál esetben!

Mondjuk mèrtèktelen zabálással, mozgáshiànnyal lehetsèges!

2018. jan. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A hízás az nem terhességi tünet..plusz nem ennyi idő után következik


( 19. Hétben vagyok... Éppen 40dkg a hízásom, pedig én is többet eszem..általaban max 2 kg jön fel ilyenkorra...a súlygyarapodás ezután szokott jönni)


A melled is a hízástól feszül, és duzzad...(akar több kosárméretet is nőhet a hízással)


Ha a teszt negatív, akkor nem vagy terhes...


Persze asnnak ellenére, hogy a tüneteid nem terhességtől vannak, még várhatsz babát.. Csak erdemes lenne elkülönítened a kettőt fejben...

2018. jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Be beszéled magadnak, nagy az akarat ereje.
2018. jan. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi de nincs be beszélve magamba decemberbe az orvos is mondta hogy lehet korai terhesség van... Mindig mozgok mivel járok dolgozni..

..

2018. jan. 24. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!