Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még az is normális ha ennyire...

Még az is normális ha ennyire fáj terhesen a petefészkem?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok, jövő hétre lenne ugye időpontom a dokihoz, de pár napja fájdogál a bal petefészkem. Főleg éjszaka, fekvés közben jelentkezik. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, hisz olvastam, hogy ez ilyenkor normális. Viszont ma éjszaka iszonyatos fájdalomra ébredtem, mintha kést szúrtak volna bele. Bárhogy fordultam, nem akart elmúlni, végül felkeltem, és kimentem WC-re. Pisilés közben még először nagyon nyilallt, majd elmúlt. Ez is normálisnak számít még? Napközben egyébként nem ennyire fáj, csak néha-néha beleszúr (bár pisilés közben már máskor is nyilallt). De az éjszakák elviselhetetlenek.
2018. jan. 24. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális,menj minél előbb orvoshoz
2018. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy felfáztál?
2018. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De lehetséges, hogy felfáztam. Attól lehet?
2018. jan. 24. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, esélyes, hogy attól van!
2018. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy eszembe jutott még egy: vesekő??
2018. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!