Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a terhesség elején a...

Normális a terhesség elején a mindjárt megjön érzés, fájdalom olyan mint ha égne mind kettő petefészkem és méhem?

Figyelt kérdés
5hetes terhes vagyok és fájdogál a hasam a derekamra is kihat. Nem vészes csak ijesztő. Vehet be rá Dolgit Max 800-at? Vagy károsítaná? Hány hetesen érdemes elmennem az orvoshoz?
2015. jún. 15. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A mindjárt megjön érzés normális. Kb 2 bét múlva érdemes menni, esetleg egy hét múlva, ilyenkor meg csak azt nézik jó helyen van e. De már lehet szívhang is 6 hetesen. Fájdalomcsillapítókat nem ajánlják az első 3 hó apban, de egy szemtől nem hiszem hogy baj lesz :)
2015. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Természetes, amit érzel, elég gyakori ez terhesen. Sokan érzik, anno én is éreztem.

Én nem mertem bevenni fájdalomcsillapítót inkább.

Első babával 6 hetesen, másodikkal 7 hetesen voltam orvosnál.

2015. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani valamit ami ezt elmulasztja? Egyszer elmúlik egyszer rám jön. Nagyon félek, 3 éve erre vágyunk nem akarom elveszíteni :(
2015. jún. 15. 12:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Algopyrint vagy panadolt vehetsz be nyugodtan :)
2015. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A rémültségem most van a tetőfokán...elkezdtem vérezni pár csepp vér jött. Élénk piros :s
2015. jún. 15. 13:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Jobb ha elmész egy orvoshoz! Ő biztos segít!!!
2015. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor azonnal irány a doki! A vérzéssel nem szabad viccelni! Egy kis fájdalom normális, de ha már olyan mértékű, hogy fájdalomcsillapítót igényelnél, az már nem biztos, hogy jó! Ilyenkor nagyon fontos, hogy minél előbb kivizsgáljanak! Ha gond van lehet még visszafordítható!
2015. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!!!
2015. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?? Miújság?
2015. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok, igen voltam és még kórházban fekszem, sajnos méhenkívüli terhesség volt és azonnali műtéttwl elkellett "távolítani" :( most már pszichológus is kell nehezen dolgozom fel. Egész éjjelt végig sírtam! :( Senki se játszon vele ha fájdogál ha vérzik ha nem. Mindenki azonnal menjen orvoshoz én ezt tanácsolom másoknak akik hasonlóan éreznek most/majd amikor babát várnak...ez nem játék! Köszönöm a válaszokat és, hogy azonnal orvoshoz "küldtetek"!
2015. jún. 16. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!