Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti, hogy tartottatok titokban,...

Ti, hogy tartottatok titokban, hogy varandosak vagytok?

Figyelt kérdés
Meg csak most derult ki,tul korai beszamolni barkinek de nagyon nehezen tartom bent a ,,kis titkunkat" anyukam elott :/ Mindig mindent megbeszeltem vele egesz eletemben es jol jonne par tanacs de parom ragaszkodik hozza,hogy meg 2 honapig senkinek :)
2018. jan. 25. 10:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok. Én is szeretném és párom is titokban tartani. De olyan nehéz, mert anyukámmal nagyon jó a viszonyom és félek kikotyogok valamit.

Tudom, hogy ez az észszerű ha nem mondjuk még el, csak a 12. heti uh után. Mi húsvétra gondoltunk, akkor úgyis együtt a család :)

2018. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom én is vagyok anyukám kapcsán mindig mindent, nekem mégis ő volt a legelső aki megtudta hogy kisbabám lesz mikor pozitív lett a teszt, még ha később vmi okból nem is marad meg a baba.. én amugy a munkahelyemen titkoltam próbáltam titkolni még legalább 1 hónapig hogy terhes lettem, nem volt könnyű főleg a rosszullétek miatt, meg a munka miatt mert takaritottam egy suliban és velem akarták cipeltetni a régi nehéz vaspadokat le a pincébe, na azt nem mertem bevállalni, ezért be kellett vallanom és ki is tettek, na ez mellékes volt,de én anyukám,nak elmondanám, de ha nagyon fontos akkor megbírnám állni nyilván a titkot :)
2018. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy! Miért is kellene titkolni? Ha valami baj történt volna, úgyis tudtak volna róla azok, akiknek elmondtam. Ne mondjátok, hogy anyukátok pl nem tudna arról, ha művi befejezés kellene a vetélés miatt?! Vagy pl a munkahelyemen majd hazudok valamit, mert utána hetekig kímélnem kell magam?
2018. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mi kulfoldon elunk szoval meg szemelyesen sem lesz alkalmam nagyon bant,hogy ,,semmilyen ertelemben" nincs velem az anyukam :(

Viszont Nektek kitartast a titokhoz es a legjobbakat a varandosaggal kapcsolatban :))

2018. jan. 25. 10:14
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom ilyen babona fele de tenyleg szeretnem elmondani Neki :D iszonyat uj az erzes es annyi kerdesem van o megis 3x tulesett ezen jol jonne par tanacs :D
2018. jan. 25. 10:16
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Hogy tudtam titokban tartani? Úgy, hogy nem mondtuk el senkinek.

Anyukàmnak is csak a 12. héten mondtam el, tudtam, hogy nem tudná magában tartani az infót, úgyhogy nem volt nehéz

2018. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :D
2018. jan. 25. 10:21
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerűen csak nem beszéltünk róla másoknak. Amikor elkezdett látszani a pocakom, bővebb ruhákat hordtam. Most, a 15. héten kénytelenek voltunk elmondani, mert kórházba kerültem; de egyébként -előzmények miatt- még a mai napig nem tudna róla senki...
2018. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Elmondtuk mert furcsállták miért nem dolgozom ( elotte volt 2 honappal egy vetelesem,mostani elején meg barnáztam) igy 8hetesen elmondtuk de csak szuleimnek es parom anyukajanak
2018. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8-as valaszolo jobbulast es kitartast neked remelem minden rendben lesz!
2018. jan. 25. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!